Ktoré ovulačné testy sú najspoľahlivejšie?

Zodpovedané
11. jan 2022

Dobrý deň,

chcela by som si začať merať bazálnu teplotu a zároveň si robiť v období ovulácie ovulačné testy.

Ktoré ovulačné testy sú najspoľahlivejšie?

Aké sú rozdiely medzi testami?

Ďakujem

Dobrý deň,

dobrú skúsenosť mám s Biogema Ovulačnými testami. Sú v balení po 5 alebo 20 kusov.

Rozdiely sú predovšetkým vo veľkostiach balení a v spôsobe vykonania testu (vzorka zo slín alebo z moču). Citlivosť by mala byť v súčastnosti už pri všetkých rovnaká.

Biogema Ovulačný test 20 v 1

Biogema Ovulačný test 20 v 1 je test na stanovenie hormónu LH v moči na stanovenie plodných dní.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut