Mohol mi Wobenzym spôsobiť ťažšie dýchanie?

Zodpovedané
15. nov 2020

Dobrý deň,

druhý deň užívam Wobenzym a odvtedy sa mi ťažšie dýcha. Doslova sa rýchlo zadýcham. Musím sa viackrát zhlboka nadýchnuť. Motá sa mi hlava. Užívam aj antidepresíva.

Mám pocit, že ako užívam Wobenzym, tak sa zhoršil aj môj psychický stav.

Aký je Váš názor?

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

medzi nežiaduce účinky Wobenzymu zriedkavo patrí aj sťažené dýchanie, stav podobný astme.

Poraďte sa so svojím lekárom o pokračovaní v liečbe.

Liek Wobenzym

Liek Wobenzym znižuje viskozitu krvi a zlepšuje krvný obeh v najdrobnejších cievach. Tablety sú odolné proti žalúdkovej šťave.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová