Ťažšie dýchanie v 29 týždni

janka_banka
17. feb 2012

Ahojte dievčatá, prosím Vás o radu, som v 29-tom t.t. a stáva sa mi sem-tam za deň že mám problém s dýchaním, akoby mi nestačil dych, alebo že sa neviem poriadne nadýchnuť ??? Pri prvej dcérke som to mala tiež, ale až v posledných týždňoch tehotenstva, môže to byť už teraz tiež tým tehotenstvom ???
Ďakujem 🙂

tina7729
17. feb 2012

@janka_banka aj ja som to uz mala a to som v nizsom tt.neviem cim to moze byt.

adlani
17. feb 2012

@janka_banka urcite je to tym ze si tehu - ja fucim aj pri obliekani ponoziek 🙂 ...babatko tlaci na pluca plus okyslicujes dva krvne obehy. To chce vsetko robit trosku pomalsie - aj ked mne to teda moc nejde.

janka_banka
autor
17. feb 2012

no však práve, ja som taká vrtuľa a potom fučím a mám pocit, že nestačím s dychom 🙂 ... ďakujem dievčatá za pomoc, ja som proste taká precitlivelá tehulka, niekedy som sama zo seba na nervy 🙂

tina7729
17. feb 2012

@janka_banka to som aj ja taka 🙂

kacsik
17. feb 2012

ja to mám asi od 10tt 🙂 doktor mi povedal že je to buď vyššou hladinou HCG a neskôr tým, že mám tlač=i na orgány, aj na pľúca 🙂 ja som len v 24 tt a fučím pri každom, aj menej namáhavom pohybe :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre