Ako sa zbaviť bolesti stehna po operácii?

Zodpovedané
10. feb 2023

Dobrý deň,

mám známeho, je to starší pán po 70tke. V septembri bol na operácii, dostal infarkt. No odvtedy má stále ako keby svalovku a aj oslabené stehno na nohe. Masíruje si to, aj na prechádzky chodí, teraz aj na injekcie. Stále to nie je ono.

Čo by mu pomohlo?

Ďakujem

Dobrý deň,

ďakujem za otázku. Myslím, že tam bude problém s prekrvovaním nohy.

Prvú vec, ktorú by som vyskúšal sú lymfodrenážne nohavice. Tie pomôžu zvýšiť prietok lymfy aj krvi a tak by pocity svalovice a slabosti mali odísť.

Ak by ste chceli konzultovať ďalšie otázky, kľudne ma kontaktujte telefonicky.

S pozdravom

Oskar Fatul
pohybový špecialista
www.fatul.sk
+421 911 675 401
mail: oskar@fatul.sk
“Liečenie vlastným pohybom”