Poradňa s pohybovým špecialistom

33 zodpovedaných otázok
Oskar Fatul
Odborník
Odoberaj37

Dobrý deň,

volám sa Oskar Fatul a vítam Vás v modrokoníkovskej poradni zameranej na liečenie vlastným pohybom. Správne uloženie kĺbov spojené s prirodzenými pohybovými návykmi Vás dokáže zbaviť bolesti a rovnako zabezpečiť, že sa bolesti nebudú vracať.

Ako pohybový špecialista s ľuďmi pracujem na optimalizovaní ich pohybu. Cieľom tejto práce je, aby sa človek stal uvoľnený, pevný a ultimátne tak dosiahol stav bezbolestného pohybu.

Inšpiráciou sa pre mňa stal môj vlastný príbeh, keďže som už v mladom veku začal pociťovať bolesti krížov a kolien. Aktívne som športoval, cvičil a staral sa o svoju životosprávu, tak som to nevedel pochopiť. Realita bola však taká, že som mal problém dlhšie stáť, sedieť. Čupnúť si bolo pre mňa nereálne.

Po vyštudovaní jednej z najkvalitnejších vysokých škôl v Írsku som začal pracovať s verejnosťou, ale aj s profesionálnymi športovcami na zlepšení ich zdravotného stavu prostredníctvom

Na telo a pohyb sa pozerám z úplne iného pohľadu ako ktokoľvek v strednej Európe, a preto som si istý, že Vám moje odpovede ponúknu iný uhol pohľadu na Vaše bolesti či obmedzenia.

Ak Vás trápi akákoľvek bolesť pohybového aparátu - chrbtica, kĺby, svaly - som tu. S mojimi odpoveďami Vás budem sprevádzať na Vašej ceste k životu BEZ bolesti.

Pretože pociťovať bolesť NIE JE pre nás prirodzené, a preto musí existovať spôsob ako sa bolesti zbaviť na celý život.

Som rád, že mám príležitosť zdieľať s Vami moje skúsenosti a vedomosti a pomôcť Vám znovuobjaviť tajomstvá prirodzeného pohybu, ktorý lieči. Teším sa na Vaše otázky, na ktoré budem odpovedať vždy 1x do týždňa.

Právo žiť život bez bolesti má každý!

S pozdravom,
Oskar Fatul