Môžem užívať Inofolic aj v tabletkovej forme?

Zodpovedané
4. jan 2023

Dobrý deň,

s priateľom sa snažíme o bábo. Nemám žiadne zdravotné ťažkosti, ale predsa sme si chceli nejako pomôcť. Po dlhom študovaní a prezeraní sme našli produkt Inofolic. Najprv som užívala Inofolic Premium vo vrecúškach, no zamenila som ho za Combi Premium, ktorý je vo forme tabliet. Až po chvíľke som si všimla, že je pre ženy skôr s vyššou hmotnosťou. Ja mám do 165 cm a 65 kg. Užívanie v tabletách mi ale príde komfortnejšie ako vo vrecúškach.

Môže mi nejako tabletkový Inofolic Combi Premium uškodiť, mám ho užívať radšej vo forme vrecúšok?

Ďakujem

Dobrý deň,

určite Vám to nemôže uškodiť. Každý z preparátov Inofolicu je vhodný pre inú skupinu žien, ale užívanie iného preparátu nie je na škodu.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič