Inofolic Combi Premium

majste12
1. jan 2023

Prajem pekný večer.
Ja som zdravá žena a priateľa zatiaľ do vyšetrení netlačím. Ja 22r a on 26r. Snažíme sa možno ani nie 5m. Mám pravidelný cyklus. Nikdy žiadne ťažkosti a posledná preventívna bola zevraj je všetko pripravené na dieťa.
Brala som jedno 90ks balenie Inofolic Premium v sáčkoch no našla som Inofolic Combi Premium vo forme tabletiek. Objednala som si ho. Síce som sa o tom neradila s lekárom, snažíme sa ešte ďalej a keď sme to objavili rozhodli sme sa skúsiť to. Ja som žiadne vedľajšie účinky nepocítila aj mko bolo vždy hneď, akurát pri ovu že som ju pociťovala menej a ani hlienu som toľko nemala. Týmto sa chcem opýtať či to Combi, môžem brať aj keď nemám problém s váhou mám ani nie 65kg. Príde mi to lepšie ako prášok, pretože aj keď som neviem ako miešala a rozpúšťala vždy ten prášok ostal.
Ak máte nejaké skúsenosti budem rada ak ich napíšete. Mám trocha rešpekt, že si uskodim no keď som čítala koľko zien otehotnelo hoci ho nepotrebovali presvedčilo ma to. Ak budem vidieť ze to aj tak nejde mame v plane podstúpiť vyšetrenia.

taktotedanie
1. jan 2023

@majste12 combi nie je urcene pre vas
Neberte ho len preto, ze je to pre vas komfortnejsie lebo su to tabletky

majste12
autor
1. jan 2023

@taktotedanie Ďakujem za reakciu. Pozerala som príbalový leták, no nič som sa tam nedočítala, len o tej hmotnosti som sa dopočula. Môžem vedieť prečo to neodporúčate? Respektíve prečo není vhodný. Aby som vedela či radšej predsa ostat pri prasku. Ďakujem Vám pekne.

taktotedanie
1. jan 2023

@majste12 lebo je specificky indikovana pre pacientky s vyssou vahou a moja gyn vravela ze ich odporuca aj ked je pcos a inzulinova rezistencia
Klasicky je pre ostatne zeny

deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vierkainka
2. jan 2023

Combi je určené pre ženy s nadváhou a pco.Mne combi pomohol,mam 2 mesačnú dcérku.

jahapi
13. feb 2024

@vierkainka ako dlho ste užívala a podarilo sa...

vierkainka
13. feb 2024

@jahapi okolo 4 mesiace.Pravidelne ráno a večer.

evaevkaeva
25. feb 2024

Ak by mal niekto zaujem, ideal okolie PD. Mam na predaj Inofolic Combi 30tbl, onedlho konci expiracia, tak cena dohodou.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre