Aká môže byť príčina opakujúceho sa výtoku a ako sa ho zbavím?

Zodpovedané
28. máj 2019

Dobrý deň,

už asi 15 rokov nepríjemný výtok. Navštevujem pravidelne gynekológa a vždy mi niečo predpíše. Výtok načas ustúpi, ale potom sa vráti znovu. Hygienu dodržiavam. Mám dve deti.

Aká môže byť príčina opakujúceho sa výtoku a ako sa ho zbavím?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

opakujúce sa výtoky môžu svedčiť o zlej imunite, preto by bolo vhodné navštíviť imunoalergológa, ktorý zrealizuje potrebné testy a podľa výsledkov indikuje liečbu.

Pri Vašom probléme by ste mali dlhodobo užívať probiotiká a Wobenzym.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková