Aké bolestivé miesto mám pod lakťom?

Zodpovedané
20. apr 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Už pár dní ma pod lakťom z vnútornej strany roky bolí jedno miesto. Nevenovala som tomu pozornosť. Povedala som si, že som sa možno niekde buchla. Dnes som so to tam chytila a zistila som, že presne v tom bolestivom mieste cítim pod kožou takú malinkú tvrdú hrčku.

Čo to môže byť?

Ďakujem

Dobrý deň,

malá hrčka môže byť ganglióm na šľache. Ide o nezhubnú cystu, preto by ste mali ísť na ortopedické vyšetrenie.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková