Ako dlho sa čaká na operáciu diastázy v štátnej nemocnici?

Zodpovedané
6. júl 2021

Dobrý deň,

zistila som, že mám diastázu. Chcela by som sa dať operovať v štátnej nemocnici. V piatok večer som bola na pohotovosti, lebo mi strašne nafúklo brucho a mala som ho ako pred pôrodom. Urobili mi sono brucha.

Mám ísť ešte na sono brucha kvôli snímku, keďže mi tam len vnútornosti popísali?

Potom chcem ísť na chirurgiu.

Ako mám postupovať?

Ako dlho sa čaká na operáciu v štátnej nemocnici?

Ďakujem

Dobrý deň,

termín operácie záleží od každého pracoviska, ale na tento typ operácie sa štandardne nečaká dlho. Do mesiaca by ste mohli dostať termín.

Chirurg v ambulancii Vám dá kontakt na nemocnice, kde sa môžete objednať.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková