Ako liečiť močové cesty?

Zodpovedané
29. nov 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Mám pálenie a pichanie pri močení. Keď som brala niečo na močové cesty, tak sa to zmiernilo a aj v pošve som necítila pálenie.

Antibiotiká ani nemôžem, lebo mám žlč. Po gynekologickej a urologickej stránke som ok. Pred dvomi mesiacmi som mala krv a bielkoviny v moči. Pred týždňom som bola na moč a bolo všetko v poriadku. Aj obličky mám v poriadku.

Dva týždne beriem Blokurimu. Prvý týždeň som brala 1 deň 4 vrecká, druhý deň 3 vrecká,, tretí deň dve vrecká. Bolo mi fajn, ale keď som to už brala dlhodobo, tak sa mi tie bolesti vrátili.

O aký problém ide?

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak sa Vám znovu vrátili ťažkosti, tak je potrebné vyšetriť moč na mikrobiológii, aby sa zistilo aká baktéria spôsobuje tieto zápaly a následne podľa toho je indikovaná antibiotická liečba.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková