Atypický priebeh ľavej renálnej vény popod aortu. Súvisia s tým moje bolesti?

Zodpovedané
3. okt 2022

Dobrý deň,

mám silné bolesti medzi lopatkami a na hrudi, zároveň pociťujem slabosť a veľkú únavu. Interné vyšetrenie, EKG aj pľúcne mám v poriadku, rovnako tak aj MRI hrudnej chrbtice. Absolvovala som aj sono horného brucha, všetko bolo v poriadku, až na "atypický priebeh ľavej renálnej vény - popod aortu."

Môžu moje bolesti súvisieť s touto diagnózou alebo je to niečo iné?

Ak to súvisí s výsledkom zo sona, za akým špecialistom ísť?

Ďakujem

Dobrý deň,

atypický priebeh ľavej renálnej žily by Vám nemal spôsobiť uvedené ťažkosti. Skúste vyhľadať fyzioterapeuta, ktorý s Vami bude cvičiť a naučí Vás aj rôzne cviky.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková