Čo môže spôsobovať bolesti hlavy na rôznych miestach?

Zodpovedané
28. nov 2022

Dobrý deň,

mám 18 rokov a bolí ma hlava na rôznych miestach. Niekedy na temene, inokedy na boku nad uchom. Celá bolesť trvá maximálne 3 minúty. Ide buď o bodavú bolesť alebo ako keby mi niekto na to miesto tlačil. Na neurológii som bol v apríli, robili mi CT hlavy bez kontrastnej látky a aj EEG. Mám diagnostikovanú iba tetániu a trpím úzkosťami.

Čo môže spôsobovať tieto bolesti hlavy?

Ďakujem

Dobrý deň,

pokiaľ máte neurologické vyšetrenia v poriadku a aj napriek tomu máte často bolesti hlavy, tak sa skúste poradiť s Vašim neurológom ohľadom ďalšieho diagnostického postupu.

Ide o nešpecifické príznaky, takto sa nedá určiť príčina.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková