Má všeobecný lekár možnosť predpísať vyšetrenie u fyzioterapeuta?

Zodpovedané
20. jan 2022

Dobrý deň,

chcela by som ísť k fyzioterapeutovi. Väčšina fyzioterapeutov je platená.

Mám nárok na fyzioterapeuta, ktorý by bol hradený poisťovňou?

Má všeobecný lekár možnosť predpísať vyšetrenie u fyzioterapeuta?

Tak, aby to hradila poisťovňa.

Ďakujem

Dobrý deň,

pacientov máme možnosť odoslať na rehabilitáciu. Tam sú štandardne zamestnaní fyzioterapeuti.

Ak ide o súkromného fyzioterapeuta alebo centrum, kde nie sú uzatvorené zmluvy s poisťovňami, tak si to musíte uhradiť.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková