Mám kŕčové žily a tvoria sa mi modriny. Akú liečbu mi odporúčate?

Zodpovedané
6. apr 2022

Dobrý deň,

mám kŕčové žily a tvoria sa mi modriny medzi členkom a kolenom. Užívam Detralex 1x denne. Niekedy ma veľmi svrbia. Mám ich stiahnuté s elastickým materiálom.

Akú liečbu mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

Detralex by ste mali užívať dve tabletky každý deň. Ak sa často tvoria modriny, tak lokálne si ich potierajte Heparoidom. Na spevnenie steny ciev by ste mali užívať Ascorutin aspoň 3x denne.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková