Mám podozrenie na tetániu. Je potrebné najskôr vyšetrenie u všeobecného lekára, alebo môžem ísť hneď k neurológovi?

Zodpovedané
10. jún 2021

Dobrý deň,

podľa príznakov mám podozrenie na tetániu.

Je potrebné najskôr vyšetrenie u všeobecného lekára, alebo môžem ísť hneď k neurológovi?

Môžem sa dať očkovať proti Covid-19, keď sa mi tetánia potvrdí?

Môžem sa dať očkovať, ak mám vo väčšej miere popraskané žilky a krčové žily?

Ďakujem

Dobrým deň,

očkovať sa môžete aj s uvedenými diagnózami.

Ak chcete ísť k neurológovi, tak potrebujete výmenný lístok od Vášho lekára.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková