Môžem si dať urobiť tetovanie obočia, keď som alergická na hennu?

Zodpovedané
9. apr 2021

Dobrý deň,

chcela by som si dať urobiť permanentný make up obočia technikou microbilding. Avšak som alergická na hennu.

Dajú sa urobiť nejaké testy, či si môžem dať urobiť tetovanie?

V našej nemocnici momentálne nie je alergológia pre dospelých.

Ďakujem

Dobrý deň,

ak ste alergická na Hennu, tak nemusíte byť alergická na farby, ktoré sa používajú pri tetovaní. Je to na Vás ako sa rozhodnete.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková