Môžem vykonať detox tela počas kojenia?

Zodpovedané
24. aug 2022

Dobrý deň,

chcela by som si urobiť detox tela s kvapkami Benedictus, ktoré sú údajne vhodné aj pre deti od 3 rokov. Mám však osemmesačného syna, ktorého kojím.

Môžem sa detoxikovať, alebo radšej počkať do ukončenia kojenia, čo bude asi o 3 roky?

Ďakujem

Dobrý deň,

myslím si, že môžete použiť tieto kvapky.

Neviem však, o aký typ detoxu presne ide, pretože na tvorbu materského mlieka je potrebné mať dostatočný prísun živín, teda aby nedošlo k poklesu tvorby materského mlieka.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková