Nedokážem sa sústrediť a udržať pozornosť. Čo mi pomôže?

Zodpovedané
24. mar 2022

Dobrý deň,

mám problém udržať pozornosť napríklad pri učení. Inak ako v pohybe sa nedokážem sústrediť. Okrem toho musím mať absolútne ticho a pokoj. Všetko je pre mňa rušivé. Tiež je problém zapamätať si nové informácie. Musím ich veľakrát opakovať a aj tak si zapamätám len časť. Pri práci, ak je nutné sa viac sústrediť, mávam pocit tlaku v hlave. Mám psychickú prácu a je to čoraz náročnejšie.

Čo mi pomôže?

Je nutné absolvovať nejaké vyšetrenia?

Sú pre mňa vhodné nejaké vitamíny?

Ďakujem

Dobrý deň,

odporučila by som Vám užívať Tebokan. Ide o liek, ktorý obsahuje Ginko bilobu. Je na lekársky predpis. Tento liek pomáha zlepšovať pamäť a zlepšuje koncentráciu.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková