Pichľavá bolesť vpravo v podbrušku

Zodpovedané
12. mar 2019

Dobrý deň,

pociťujem pichľavú bolesť vpravo v podbrušku.

Čo to znamená?

Ďakujem

Dobrý deň,

pichavá bolesť v pravom podbrušku môže mať mnoho príčin. Na presné určenie príčiny je potrebný podrobný popis ťažkostí.

Bolesti v uvedenej oblasti môžu znamenať zápal slepého čreva, zápal alebo cysty na vaječníku, obličkové kamene, v niektorých prípadoch sa bolesti chrbtice propagujú dopredu.

Na určenie správnej diagnózy je potrebné klinické vyšetrenie u lekára, ktorý Vás vyšetrí a podľa zváženia Vás odošle na vyšetrenie k špecialistom.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková