Bolesti v podbrušku v 5. týždni

1. nov 2020

Ahojte, su normalne bodave bolesti vpravo v podbrusku v skorom teho (5tt)? Mam to 3ti den. Obavam sa mimomaternicoveho.

aneta129
1. nov 2020

Nevadí ja som konec 9 a stále ma boli tak divne ako keby som mala dostať menzes... Ale gynekologicka povedala, že to tak bude stále... Ze to sa roztahuje maternica, sem-tam to boli sme-tam nie.... Dakedy dlhšie, dakedy kratšie.... Ako kedy... A zatiaľ všetko ôk s bábätkom, vraj to je nič oproti tomu ako ta bude všetko iné bolieť neskôr.... Kríže atď.... Tiež prvýkrát ako ja?

petamich
2. nov 2020

ak to nie je vyslovene stupnujuca sa dlho pretrvajuca bolest malo by to byt v poriadku, pri poslednych dvoch pokusoch, ktore zial sice nedopadli dobre ale v 6tt som presne mala tlak v podbrusku, akoby na menzes obcas ma pichlo a zabolelo vo vajecniku atd. cize mohlo by to byt roztahovani maternice ako uz bolo povedane vyssie 🙂

vasjar
2. nov 2020

Nemali by to byt nič vážne, to isté som mala aj ja v 8 tt. V noci som sa na tu bolesť až prebudila, bolelo to dost a ráno som zašla k lekárovi, ten mj povedal, že to nič nie je a ze to väčšinou býva taka bolesť vtedy ak by som mala mat termín menštruácie alebo ovulácie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre