Prečo ma bolí jazva?

Zodpovedané
18. júl 2020

Dobrý večer,

poslednú dobu ma začala bolieť jazva. Asi 3 mesiace som to pripisovala zmene počasia, no dnes to už bolí viac. Na dotyk je to dosť bolestivé, bolí má iba ľavá strana. Pravá strana je v pohode.

Ak si prejdem po rane, tak na ľavej strane ako keby pod ranou niečo bolo tvrdšie. K lekárovi mám ísť až v stredu.

Čo to môže byť?

Poradíte mi niečo na bolesť?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

neuviedli ste, že od kedy máte jazvu. Ak ste boli nedávno operovaná, tak bolesť môže vyvolať hojenie samotnej jazvy, alebo mohlo dôjsť k zápalu.

Preto je najvhodnejšie, aby ste navštívili lekára, ktorý zhodnotí samotný nález.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková