Prečo ma pichá v pravej časti podbruška?

Zodpovedané
27. sep 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému.

Stále cítim bodavú pichľavú bolesť v pravej časti podbruška, v ohanbí a v zadnej sedacej časti. CRP mám v poriadku.

O aký problém môže ísť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ak je bolesť viazaná na pohyb, tak najskôr pôjde o problém s chrbticou - problém s platničkou, stuhnuté svaly, zápal sedacieho nervu.

Takýto typ bolesti môžu spôsobiť aj obličkové kamene, alebo cysty na vaječníkoch.

Na presné určenie pôvodu ťažkostí je potrebné vyšetrenie u Vášho lekára.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková