Prečo ma všetko bolí?

Zodpovedané
3. dec 2019

Dobrý deň,

mám 27 rokov a všetko ma bolí. Ráno, resp. v noci nedokážem vstať z postele a podlamujú sa mi nohy. Bolesť pretrváva aj počas dňa. Niekedy je to viac, niekedy menej intenzívne. Bolia ma kríže, ramená ,ruky, krčná chrbtica. Bolestivo mi praská v kĺboch. Často mám bolesti hlavy a pocit na zvracanie.

O aký problém môže ísť a čo mi pomôže?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

ide o veľmi nešpecifické príznaky, ktoré môžu byť prejavom rôznych ochorení. Bolesti kĺbov môžu súvisieť s reumatologickými ochoreniami.

Najvhodnejšie by bolo navštíviť Vášho lekára, ktorý Vám vyšetrí krv a na základe výsledkov a klinického vyšetrenia budú pátrať po príčinách Vašich ťažkostí.

Zatiaľ môžete vyskúšať užívať horčík a vitamíny skupiny B, ďalšia liečba sa určí na základe výsledkov a zistených diagnóz.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková