Prečo ma vždy poobede preženie?

Zodpovedané
18. sep 2019

Dobrý deň,

už druhý deň ma vždy poobede preženie.

Nič ma neboli, jem normálne. Jem normálne. Príde poobede, dostanem kŕče, odídem z wc a opäť všetko dobre. Bez bolesti. Je to len 1x do dňa.

Môže ísť o nejakú virózu?

Súvislosť s jedlom som nepostrehla.

Ďakujem

Dobrý deň,

Vaše ťažkosti trvajú veľmi krátko s ťažko sa teda dá povedať o čo ide.

Pri virózach sú hnačky zvyčajne častejšie ako jedenkrát za deň. Môže ísť aj o reakciu na jedlo, čo zjete na obed, keďže ťažkosti prídu hneď poobede.

Zatiaľ by som odporučila užívanie probiotík. Ak by hnačky pretrvávali dlhšiu dobu, tak by ste mali navštíviť Vášho lekára.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková