Prečo mám bolesti hlavy v oblasti spánku?

Zodpovedané
13. máj 2020

Dobrý deň,

už dlhšiu dobu mám problémy s bolesťami hlavy v oblasti spánku, mám také záchvaty. Mimo záchvatov bolesť necítim. Len to mám opuchnuté a citlivé na dotyk.

Je to naozaj ukrutná bolesť a zasahuje od uši až cez zuby. Bolo mi povedané, že to je kvôli dolnej a hornej osmičke. Hornú mi vybrali asi pred 2 týždňami, ale záchvaty neustúpili ani o trochu.

Čo mám robiť?

Mám zápal trojkalnného nervu?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

môže ísť aj o zápal trojklanného nervu.

Ak ide o bolesť iba na jednej strane, tak môže ísť o migrenózne záchvaty.

Odporučila by som Vám neurologické vyšetrenie.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková