Prečo mám návaly a teplotu nemám?

Zodpovedané
31. mar 2020

Dobrý deň,

mám 31 rokov a už druhý deň mám návaly teploty, ale teplotu nemám. Kontrolujem si teplomerom, je to ako keby vnútornú teplotu a len v tvári. Menzes mi mešká 10 dní, Robila som si tehotenský test a bol negatívny, takže tehotná nie som. Iné problémy nemám.

Ďakujem

Dobrý deň,

ak máte iba dva dni návaly, tak sa nedá ešte určiť jednoznačne príčina.

Ak Vám mešká menštruácia, tak návaly môžu spôsobiť aj hormonálne zmeny.

Ďalšou príčinou môže byť aj začínajúca infekcia, treba však počkať pár dní, či sa neobjavia iné príznaky.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková