Menzes mi mešká 5 dní, test je negatívny. Bazálnu teplotu mám 37

simca35
9. jún 2020

Ahojte. Už takmer rok sa snažíme o dieťatko. Momentálne mi MS mešká 5 dni, včera som aj robila testy a žiaľ negatívne. Avšak bazalnu teplotu mám stále 37. Môžem byť tehotná, alebo môjmu cyklu preskočilo? Stalo sa to už niektorej? . Pri prvom tehotenstve mi na 3 deň meškania ukázalo druhú čiarku.

noemikatka
9. jún 2020

@simca35 je možné ze si a test ešte nezachytil alebo skus spraviť digitálny alebo ešte počkať a ked stale neukáže skoč k na gyndu ✊držím palce my sa snažíme tiež ale včera prišla večer mrcha😥💔

miky25117
9. jún 2020

@simca35 a vies presne kedy bola ovu? Je možné že sa ti posunula a na test je ešte skoro.

simca35
autor
9. jún 2020

@noemikatka ďakujem za rady. Asi počkám do piatka a skúsim testnuť znova.😊Joj to ma mrzí, že mrcha došla. A koľko sa snažíte už?

simca35
autor
9. jún 2020

@miky25117 nemám šajnu kedy som mala ovu tento mesiac, nakoľko som sa rozhodla, že si nebudem merať ovu ani bazalnu teplotu. Až teraz keď mi to mešká som skúsila BT.

miky25117
9. jún 2020

@simca35 tak je možné že sa posunula skus test za pár dní držím palce nech sú //✊

dagmar13
10. jún 2020

@simca35 hej mala som toto isté ,dokonca meškala 2 týždne a potom prišla 😔

mia21188
11. jún 2020

Testy nie su 100%.. mozes mat aj malo hcg na to aby to test zachytil takze urcite nezahadzuj nadej.. ja som skusala aj domace testy ktore najdes na internete tie mi to potvrdili a test az neskoro..🤣 takze ak tak skoc na gyndu .. drzim palceky

beck_y6245
14. nov 2021

Ahojte. Chcem sa opýtať menstruacia mi mešká už 5 dni tehotenský test som si nerobila pretože sex som nemala vyše dva a pól mesiaca neviem čo sa deje prosím o radu.

noemikatka
15. nov 2021

@beck_y6245 máš pravidelny cyklus? môžeš byť prechladnyta alebo sa ti posunula ovulaciu a tým pádom sa posunie aj MS skusk zájsť na gyn nech ťa pozrie a budeš vedieť

noemikatka
15. nov 2021

@mia21188 smiem sa spýtať ktoré konkrétne si skúšala domáce 😊🙈

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre