Prečo mám problém s močením po laparoskopii?

Zodpovedané
14. dec 2022

Dobrý deň,

podstúpila som laparoskopiu. Po 4 dňoch mi vybrali katéter a ja sa stále neviem normálne vymočiť. Ide mi to iba vtedy, ak veľmi tlačím, plus musím zatlačiť na mechúr.

Čím to môže byť?

Kedy začnem močiť normálne?

Ďakujem

Dobrý deň,

močový mechúr je zjavne podráždený kvôli katétru, alebo môže ísť o infekciu močových ciest. Preto by ste mali navštíviť Vášho lekára, ktorý skontroluje moč.

Na zmiernenie bolestí sú vhodné Algifenové kvapky, ktoré sú však na lekársky predpis.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková