Prečo mi puká v sánke?

Zodpovedané
3. feb 2020

Dobrý deň,

zhruba pred 3 mesiacmi mi začalo pukať v sánke na pravej strane. Pocit aj zvuk sa časom zintenzívňuje. Niekedy ma od toho už bolí aj ucho.

Môj manžel začína byt na ten zvuk alergický a mne to tiež už dosť vadí. Na internete som čítala, že sa s tým nedá nič robiť a nedá sa to liečiť.

Mám ísť k zubárovi?

Čo mi odporúčate?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

môže ísť o problém s kĺbom, ktorý spája čeľusť a sánku. Tento problém rieši stomatológ, preto by ste mali navštíviť Vášho zubára.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková