Prečo som tak často chorá, keď mám podľa výsledkov dobrú imunitu?

Zodpovedané
8. feb 2023

Dobrý deň,

ako dieťa som vôbec nebývala často chorá. Teraz mám 32 rokov a dve deti. Každú chorobu od detí dostanem aj ja a pravidelne skončím na antibiotikách. Nedávno som bola na imunológii, kde mi lekárka vzala krv a podľa výsledkov mám imunitu dobrú.

Prečo som teda tak často chorá?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak Vaše deti začali chodiť do škôlky, tak pravdepodobne si Vaše telo potrebuje vybudovať imunitu.

Zvyčajne po roku by sa mal zdravotný stav upraviť a nemali by ste už bývať tak často chorá. Ako náhle sa nachádzate v novom kolektíve, tak telo si potrebuje vybudovať imunitu.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková