Stále choré 12 a 14 ročné deti

1andrea111
17. jan 2014

Dobrý deň, moji synovia (12a 14r) sú posledné dva roky veľmi často chorý. horúčky, kašeľ, prip. zápal priedušiek a užívanie antibiotík a stále dookola. Ten mladší mal od septembra už 4-té antibiotiká. Chodíme na alerogol., imunológiu, berú už 2 roky lieky na imunitu a zlepšenie žiadne. Už som z nich nešťastná. uvítam akékoľvek rady. Ako skúsiť prekonať chorobu bez antibiotík, keď lekárka ich vždy predpíše? ďakujem

luba28
17. jan 2014

@1andrea111 zazvorovy caj z korena+C vitamin+panadol tbl.,.+ cesnak 2x do tyzdna strucik

bajana
17. jan 2014

a otuzovanie, sportovanie, zdrava strava...prevencia je rovnako dolezita ako liecba

anett9
17. jan 2014

https://www.modrykonik.sk/forum/detske-zdravotne-problemy/vitamin-c-megaskorbicka-liecba-rady-a-skusenosti/ odporúčam prečítať...ja som tento rok začala s týmto a obe deti sú v pohode. Tiež boli stále choré, mladší syn bral dlhodobo lieky na imunitu,teraz už nemusí 😉

maria123
17. jan 2014

a tie dokola atb narusia imunitu tiez a to dokonale,mozno by to chcelo zmenu lekara, a to aj alergologa,približne okol 11 roku veku je imunita vybudovana,takze treba hladat problem,vytery boli?z nosa hrdla, imunoprofil?plucne chlamydie?vysetrenia hlavne bunkovej imunity na alergo,?tiez su probiotika na podporu crevnej flory,kedze 70perc.imunit buniek je v crevach....ja by so zmenila lekarov/po vlastnych skusenostiach/aj ked sme museli dalej cestovat,stalo to zato

schira
17. jan 2014

Ahoj, aj ten moj bol stale chory, zacaii sme chodit do sauny a do lesa. Uz 6 rokov nebol chory. A este som mu davala imunal dostat v lekarni.

marilka001
18. jan 2014

@1andrea111
Moj syn býval tiež často chorý , často užíval ATB, veľa vymeškával zo školy, no ako sme začali využívať alternatívnu medicínu
/homeopatia a naturopatia/ má sa omnoho lepšie, nie je často chorý a už ani nepamätám, kedy užíval ATB.
Určite, ak sú deti vo vyššom veku často choré je za tým porucha imunity, ktorá sa dá zvýšiť. Ja som spočiatku podávala
lieky od imunologičky na zvýšenie imunity, no teraz sa liečime už bez nich a som uprimne spokojná.
v prípade záujmu rada poskytnem viac informácií - možno napísať na email. maja.m09@gmail.com

hanulica258
18. mar 2014

urcite co najviac zeleniny, ovocia, otuzovat, vela vetrat a vela chodit von.. za rozneho pocasia, sportovat... my sme tiez byvali velmi casto chory.. zapaly, sopliky.. imunita oslabena a hlavne dychacie problemy...niekolko krat sme kvoli tomu skoncili na pohotovosti..a v nemocnici :( po pravidelnych navstevach u lekarky nam boli odporucene kupele v Tatrach.. nakoniec sme "skoncili" v kupeloch Lucivna.. a dodnes si neviem vynachvalit.. vyborny personal, krasne prostredie, nove zrekonstruovane zariadenie... zabezpeceny celodenny program pre deti.. od odborneho personalu, cez kupelnu liecbu az po skolu... deti sa tam normalne ucia akoby boli v skole.. takze po navrate s kupelov nastupuju do normalneho skolskeho rezimu bez vynechania... a co som sa velmi potesila.. deti pobyt v kupeloch Lucivna skoro nic nestal 🙂

julia283
30. mar 2014
Používateľ julia283 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julia283.

my sme tiez boli par krat v kupeloch Lucivna.. velmi sa tam mojmu synovi paci.. a ja som tiez ako matka velmi spokojna.. kedze mas deti uz v skolskom veku je vyhoda ze nezameskaju skolu.. a okrem ucenia maju rozne procedury...vyborne programy s animatormi.. skvely personal.. a deti to skoro nic nestoji 🙂 kezde mate tento pravidleny problem.. urcite by som ti odporucila popytat sa na to a skusit aj nieco ine.. ako stale ATB.. vela stastia a zdravia 🙂