Pri snívaní nemôžem dýchať. O aký problém ide?

Zodpovedané
15. jún 2020

Dobrý večer,

často sa mi snívajú sny s duchmi ľudí, ktorých som nikdy nepoznala. Vždy, keď vidím nejakého ducha v sne, tak mi je ťažko a nemôžem ani v sne a ani normálne dýchať.

Veľmi sa bojím, aby sa mi niečo nestalo kvôli tomu dýchaniu.

Čo sa mi deje?

Nemôžem sa zadusiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak je pocit dusenia sa iba v sne, tak nemali by ste sa zadusiť.

Ak máte pocit, že chrápete, alebo sa zobudíte a nemôže dýchať, tak mali by ste navštíviť Vášho lekára. Ten Vás vyšetrí a rozhodne o ďalších vyšetreniach, ktoré treba absolvovať.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková