Slabé ruky po operácii krčného stavca. Čo mi odporúčate?

Zodpovedané
16. sep 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Som 9 mesiac po operácii - výmena krčného stavca c6-7. Ruky mám stále slabé, viac pravá strana. Ráno ma budí tŕpnutie ruky.

Čo by bolo dobré vyskúšať?

K lekárovi sa kvôli situácii s Covid dostanem ťažko.

Ďakujem

Dobrý deň,

uvedené ťažkosti pravdepodobne súvisia s pooperačným nálezom. Po operácii krčnej chrbtice je vhodné absolvovať kúpeľnú liečbu. Teda ak ste ešte neboli, tak mali by ste sa poradiť s neurológom ohľadom kúpeľnej liečby.

Zatiaľ by ste mohli užívať vitamíny skupiny B -Milgamma alebo Revitanerv, ktoré pomáhajú regenerovať poškodené nervy.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková