Z akého dôvodu často močím?

Zodpovedané
16. aug 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému, ktorým je veľmi časté močenie. Niekedy to je aj 20x. Vymočím veľké množstvo - cca 260 ml.Od urológa som dostala tabletky, lebo vraj mám hyperaktívny močový mechúr. Nezaberajú mi však. Nemám ani baktérie a ani infekciu.

Od čoho môžem cikať také množstvo?

Na akého lekára sa mám obrátiť?

Pijem veľmi málo a schudla som 4 kg.

Ďakujem vopred za odpoveď

Dobrý deň,

problém s močením rieši urológ.

Ak Vám nezaberajú lieky, ktoré Vám dal, tak pravdepodobne Vám zmení liečbu. Ak bude liečba opäť neúspešná, tak v niektorých prípadoch sa pacienti odosielajú na neurologické vyšetrenie. Čo sa týka chudnutia, tak mali by ste navštíviť Vášho lekára, ktorý Vám pravdepodobne urobí krvné testy a bude riešiť problém s chudnutím.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková