Z čoho sa mohli vytvoriť tieto fľaky v hrdle?

Zodpovedané
17. feb 2023

Dobrý deň,

v hrdle sa mi vytvorili takéto fľaky. Vôbec ma to nebolí. Najskôr som si myslela, že ide o afty, ale oproti včerajšku už majú úplne iný tvar. Okrem toho mám už vyše týždňa nádchu. Od včera si aplikujem do nosa Pamycon.

Z čoho sa mohli vytvoriť tieto fľaky v hrdle?

Ďakujem

Dobrý deň,

najskôr pôjde o nejaké vírusové ochorenie, vyplachujte si ústnu dutinu s Tantum verde. Vhodné je užívať B-komplex, nález by sa mal upraviť, ak nie, tak je potrebné ukázať nález Vášmu lekárovi.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková