Ako zmením svoje správanie?

Zodpovedané
11. jún 2019

Dobrý deň,

som rozvedená a mám dve deti. Mám milujúceho partnera, ktorý sa k nám prisťahoval. Sme spolu 6 mesiacov a ja si uvedomujem, že moje chovanie je neprípustné.

Za všetko na neho kričím. Vadí mi všetko, čo on spraví. Ukazujem mu a hovorím mu, ako by to mal spraviť. Dávam mu pocítiť, že všetko čo robí, tak robí zle. Často som ho už z bytu vyhodila, lebo ma nahneval. Pritom sa nahnevám sama a hnevám sa za blbosti.

V robote a medzi kamarátmi som usmievavý a komunikatívny typ človeka. Som spoločenská, ale za dverami sa mením na harpiu. Priateľa nadovšetko milujem a neviem si mojej správanie vysvetliť.

Nechcem, aby ma opustil. Viem, že ak sa nezmením, tak sa tak čoskoro stane.

Čo mám robiť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

z tohto krátkeho opisu Vám neviem vysvetliť príčinu Vášho správania. Odporúčam Vám však individuálne poradenstvo, kde by ste sa zamerali na dôvod a príčinu vášho správania a prejavov.

Skúste sa pozrieť na moju stránku. Možno tam nájdete zopár zaujímavých článkov a publikácií, ktoré by mohli byť pre vás inšpirujúce k zmene. Prípadne ma kontaktuje.

Prajem vám skoré nájdenie harmónie v sebe samej.

Mgr.Veronika Rosinová
Poradenské a konzultačné centrum Nové Zámky, Súkromná poradňa psychológa
web: www.pkc-psycholog.eu
tel: 0917 022 755
mail: rosinova.pkc@gmail.com