Ahojte, zabudla som kupit tablety do umyvacky, da sa riad umyt v umyvacke aj bez tablety? Viem tam naliat jar? Ak ano tak kam? Dakujem.
Bez jari, radsej len cistou vodou, alebo ocot nalej
ja som raz dala ale nie jar ale tie lacne nahrady jar by velmi penila toto mi umylo ale ozaj len trošku
Umy rucne 😎
nieee, tekutu jar nedavaj, ja som raz dala a penilo mi to pocas umyvania cele von a riadne 😅🙈
Jarou si mozes znicit mycku ak ti vypeni.
Nejaka suseda v okoli ti nepozicia jednu tabletku? 😉 radsej bez nicoho umyt, ako s jarou
..ak máš doma sódu bikarbónu a kyselinu citrónovú, zmiesaj s kvapkou jari a polievkovú lyžicu nasyp do umývačky ..a keď bude posledný krát oplachovat, nalej deci octu..
Je problém umyť ručne?
Tak baby pozerala dom na google a nasla som eko alternativu pre niekoho do buducna: 100g kyselina citronova, 100g soda, 100g morska sol, vsetko zmiesat a dat 2pl do umyvacky. Pekny den.
@83lenka83 nevšímaj si, ja tiež keď som sa dozvedela ze v novom byte je umývačka, tak som si povedala ze už v živote ani lyžičku v ruke neumyjem. A dávam do nej všetko. Ale zas ja mam s pokožkou dosť problémov aj bez toho.
Mne keď zle niečo umyje dám aj 4x do mycky len nech sa toho nemusím dotknut😂😂😂😂😂
@decembrovka2019 ja mam jeden hrniec uz tyzden v umyvacke kebo stale nie je cisty 😀
@83lenka83 😂😂😂 rozumiem. Ono to raz pride😂😂😂
@decembrovka2019 to bol môj častý problém, ale keď som si na radu tu skúsenejších kupila Jar tablety tak odvtedy mám krásne čisté a lesklé l aj poháre čo ani ručne tak nenaleštíš 😂
Moja starká dala lyžičku jari, umylo, všetko v pohode, nepenilo moc :D povedala ,že nevedela, že sú na to dáke špeciálne tablety :D
@zuzin78 aj ja budem radšej robiť všetko preto, aby som nemusela umývať :D hnusné mastné ruky z hrncov, zošúverené palce.... :D neumyjem to tak ako v umývačke, hold asi som rozmaznaná, ale dovoluje nam to "doba " (a boj proti detstvu- mama neznášala riady, tak ich umyl kto? Ja :D ) PS: a šetrenie vody...
Davate aj drevene veci?
@dexemposupoplex ja hej, varecham a drevenému naradiu sa nič nestalo, a lepený lopárik z 1€ obchodu sa po 4 rokoch rozpadol. 🙂 a nože sú tupé, ale muž naostrí....takže žiadny problém.
@dexemposupoplex nedavam drevene veci, noze, palacinkovu panvicu, jemne pohare
Myslim ze silikonove veci obcas zle umyje ale davam ich
A niekedy ked strcim pohar s etiketou tak to je pohroma-ale kupujem malo zavaranin cize pohare vacsinoz uz su bez etikety.
Len to nerob ziasna jar🙈