icon

Dnes ma moje malé dievčatko 5.mesiačikov ❤️

avatar

Nádhernááá❤

21. okt 2016
avatar
21. okt 2016
avatar
21. okt 2016
avatar

Kraasna....a prosim ta odkial mas decku?dik

21. okt 2016
avatar
21. okt 2016
avatar

nadherna 🙂

21. okt 2016
avatar
21. okt 2016
avatar

Cukrik maly 🙂Prosim ta odkial je celenka?dakujem

21. okt 2016
avatar

Babika krasna 😍😍😍

21. okt 2016
avatar

aka je krasna!

21. okt 2016
avatar

Aká krásna bambuľka😊

21. okt 2016
avatar

Vsetko najlepsie babika krasna 🙂

21. okt 2016
avatar

Prajem jej veela chutnych prikrmov nech rastie dalej do krasy 🙂

21. okt 2016
avatar

Nadherne dieťa 🙂

21. okt 2016
avatar

Ta je krasna😍

21. okt 2016
avatar

Ona nemá chybu, je krásna 😉

21. okt 2016
avatar

Dokonala

21. okt 2016
avatar

Cely tatino😘

21. okt 2016
avatar

pfuj pfuj pfuj 😍

21. okt 2016
avatar

Nadherna 😍

21. okt 2016
avatar

Najkrajšia! ❤

21. okt 2016
avatar

Vsetko najlepsie Natalinka krasna ❤

21. okt 2016
avatar

Kraasna...a kde ste kupili tu deku?

21. okt 2016
avatar
acernas
autor

@adamar celenka je z aliexpress 😊😉
@atulienka30
@kaja082 dakujem kočky deku mi ušila šikovná Lucka @lulinecka22 😊

21. okt 2016
avatar

Gratulujem, moje majú dnes 20 mesiacikov😃nevymenis😉 aspoň na týždeň nechodiace, nebehajuce,😉

21. okt 2016
avatar

Ako to leti. Nadherna je 😘😘😘

21. okt 2016
avatar

Booodinku,tak toto je taka nadherna baba😍Uzasna je malicka😘

21. okt 2016
avatar

Jeeeeej naaaadhernuckaaaaa s tou celenkou ako cukríček..... Vsetko naj ;)❤

sticker
21. okt 2016
avatar

Silvi,moja ma za chvilu 5 rokov. Uzivaj si nadhernu dcerku,ten cas leti velmi rychlo 😯

21. okt 2016
avatar
acernas
autor

@babucika Katka teraz si ma fakt šokla ja si ta pamätám este tehu z prace ked si ju cakala 😮😮😮 leto to riadne !!! Este stale si 2v1???

21. okt 2016
avatar

Naša krásna princezná ❤

21. okt 2016
avatar

Nádherná bambulka ako krásne pozuje vždy 😘💗

21. okt 2016
avatar
acernas
autor

@daskapp ďakujem pekne škoda ze fotka nemoze rozprávať take divadelné predstavenia a spevácke výstupenia ake jej dávam dajú riadne zabrať 😂 ono vlastne fotka je vzdy len niečo navyše Lysá rano hráme v posteli a ked sa da tak jej začnem spievať a urobim par záberov 😉 nastastie ju bavi zvuk spúšte 😊😊😊

21. okt 2016
avatar
acernas
autor

@veronika_oli tesime sa na vas ❤️

sticker
21. okt 2016
avatar
acernas
autor

@mata1984 Hehe ved lusknem prstami a to tak rychlo beží ze aj ona bude a ja okrem Toho ze mam o polku vlasov menej začnem aj šedivieť hádam 😍😍😂😂😉😉

21. okt 2016
avatar

krásna 😍
mama môže byť fotografka 🙂

21. okt 2016
avatar

Bože krásna je juj krááásna !!!@

21. okt 2016
avatar
acernas
autor

@mysicka1221 už som, ale iba dvorná amatérska fotografka mojej malej 😊😉 dakujem ti potešilo ❤️

21. okt 2016
avatar
acernas
autor

Moc vam vsetkým este raz dakujem za krasne komentare baby ste super !!! posielam modré a prajem krasny vecer a dobru noc !
@natalienka12, @irsina83, @karolin2, @kaja082, @skokanovas, @hviezdicka77, @mpapayka, @adamar, @zabka888, @sandrasstini, @misha123, @d_e_n_a, @pumpkincake, @janynkaaa, @sjuz13, @annemari1995, @zuzanafeher, @nikuska1987, @dankaa78, @anduci20, @chymenitta33, @lucyy01, @atulienka30, @acernas, @mata1984, @lenkatrnka, @levandulkaaaa, @cupakabricka, @babucika, @veronika_oli, @daskapp, @mysicka1221, @marrrrrry

21. okt 2016
avatar

@acernas dakujeeeeeem 🙂

22. okt 2016
avatar

Dakujem za srdiecko, aj vy ste super, sledujem vas aj na instagrame. Maj krasny vikend 🙂

22. okt 2016
avatar

@acernas ďakujem😃

22. okt 2016
avatar

@acernas dakujeme Silvinka. Krasny vikend aj Vaaam 🙂. Ozaj, ake mate pocasicko? Este nenasnezilo? 🙂

22. okt 2016
avatar
22. okt 2016
avatar
acernas
autor

@d_e_n_a dakujem si zlata .tam kde som žila predtým uz aj nasnežilo veru na kopcoch ale tu kde sme teraz este nie práveže mame krasne slnečno dnes tak ideme na prechádzku dokonca aj teplo prádlo suším vonku 😉😉😉

22. okt 2016
avatar

@acernas jaaaj. Ste sa prestahovali? Pamatam si foto krasnych kopcov, co si videla z kuchyne..... 🙂. Ale na prechadzky s babulkou je veru praktickejsie, ked je este pekne a ako tak teplo. Teda hlavne pre maminku 🙂. Zababusenej babulke je to viac-menej jedno 🙂

22. okt 2016
avatar

@acernas uz nie,v utorok sa nam narodil syn😊 a prave o to viac si uvedomujem,ako rychlo mi dcera odrastla ☹

22. okt 2016
avatar

Natálka je kraaasna 😍 Dodatočne všetko najlepšie k 5 mesiačikom a hlavne veľa, veľa zdravíčka 😊

22. okt 2016