Nehodlám sa robiť tutoriály na líčenie ani nic podobne kedze ja tomu skrášľovaniu fakt moc nedám (Nemam na to trpezlivosť 😂) ale neda mi nezdieľat tieto dva produkty .podotykam ze to bol darcek takze som testovala 😊 farba krasna taka moja .lak na nechty #she pisu quick dry a veru uschol rychlo a kryje super ! Co vidíte na foto je jedna vrstva v čom ja vidím veľkú praktickosť 😊 no a lesk #she mal silnú skúšku ohňom lebo ja nepoužívam lesky koli lepkavým ustam z toho, ale tento prijemne prekvapil opäť farbou ako aj nelepkavostou, dobre sa nanášal a dlho vydržal . Oboje urcite počas leta miniem a #odporucam 😊😉👍🏻👍🏻👍🏻
#dm #mini_recenzia
@veronikacarnokyova ahojky .lesk 2,45€ a lak tiez tak 2,45€ by mal byt 😉
@acernas wau.. ešte raz ďakujem..
Prosím ťa, lak ti ako dlho vydržal?
@veronikacarnokyova za máličko 😉
Ten lesk musim kupit aj ja 😇
mne teda rychlo neuschol a vydrzal od stvrtka do soboty
@lokalistin v poriadku moze byt kazda to ma inak záleží aj ako casto sa ruky máčaju vo vode napríkad a akú prácu clovek vykonáva .ja sa nikdy nespolieham na to kolko vydrzi niekomu inému
Pekne ti ide to ambasadorovanie i blogovanie, tvoje prispevky su velmi mile a svieze, pozitivne. Super. Pekny vikend
Aj ja ich mam, u mna spokojnost, lak mne dlho nevydrzi, v praci sijem, hned ho mam osuchany...
mne teda tieto laky vydržia max. dva dni..:( za mna laky z avonu a astor...len je tam nepomer ceny..ale ten lesk vyskúšam 🙂
Ak je to ten she lesk wolume up tak ten lepí neskutocne wrr vsetko som mala z neho spinave☹ dnes som misela kupit vanish gold nic inde nepomohlo na vypratie:'(
@michaelakimlickova nie nie je to wolume up 😉 len lip glos je písané .som napisala ze nepoužívam lesky koli lepkavosti ale tento nelepí keby ano napisem to😉 nezavádzala by som na co aj
she su najlepsie laky na nechty 🙂




krásne.. smiem vedieť cenu na oboje ? ďakujem