O dva mesiace štedrý deň !!! 😱😱😱🎁🌠🎄 kedy? Co ? Kde ? Ako ? Letiiiii to ale tesim sa na prve sviatky ako rodina už aj s malou drobkou našou 👨👩👧❤️
A vy ? Tešíte ? Uz aj premýšľate nad darčekmi ? Nedajbože šikovnice máte už kúpené ?
Čo by ste si priali pod vianočný stromček ? Len a len pre vas ?
Ja už mám pár kúpených a pár vyhliadnutyxh budúci mesiac objednavam ďaľšie dva 🙂
Len zdrave babatko, nic viac..mne nic viac nechyba
Darceky ideme kupovat sobotu.. Tesim sa kvoli detom.. Ja si neprajem pre seba nic, len aby sme boli stastny a zdravi
Ja sa tesim na vianoce velmi ako mala milujem vianoce 🙂 tu atmosferu 🙂 Darceky este nemam u mna vsetko na poslednu chvilu 🙂 No a co sa tyka darcekov pre mna zelam si len zdravie a ked donesie jeziko parny mop a tycovy vysavac potesim sa 🙂
Uz nech je po nich a nech je svaty pokoj
Nejaké darčeky pre syna už máme, ale len pár.. Kupujeme postupne, naraz by toho moc 😊 a ja si hlavne prajem, nech sme zdraví, šťastní a spokojní😉 a možno by som ešte prijala nejakú dobrú knihu🤗
..my sa tiež tešíme ☺️ minulý rok to ešte Radka nevnímala, keďže bola malinká, no tento rok sa teším na všetko. spoločné pečenie 🍪 výrobu vianočných pozdravov aj baliaceho papiera 🛍✂️ a následné balenie darčekov 🎁 niektoré už mám nakúpené a niečo ešte pribudne. a prajem si len, aby sme boli všetci zdraví a aby k nám budúci rok pribudlo ďalšie bábenko 👨👩👧➕👶🏼
Take darceky ake by som ja chcela pod stromcek nikde nekupim :( musim len dufat a verit naozaj ten Jezisko bude stale na nas mysliet a ochranovat nas ako doposial, a priseje do mojej rodiny troska viac citov..... ale v podstate v zivote mam uplne vsetko a darceky riesim len synovi. Lebo je to male dieta ktore tomu veri ze pod ten stromcek naozaj niekto nieco doniesol 🙂
Ja uz mam vsetko nakúpené takmer od leta, uz len par veci dotuknut...viem, pre niekoho skoro... ale predvianočný cas radsej využívam s puncom v ruke a pokojnou vianočnom atmosférou ako zhonom po nákupných centrách (i ked niekto tuto formu adrenalínu ma rad i 23.12) .... a darcek nechcem ziadny- teraz sme postavili dom a dokončujeme interiér takze som mala darcekov po cely rok požehnane - potesi ma zdravicko a stasticko 🎄
Pre deticky uz mam darceky este pre rodinu mi nejake chybaju a my dostaneme aj tak najkrajsi a nevycislitelny darcek nasu dcerku Miušku🙂
Uz mam vybrane co to...a pomaly zacnem skupovat v novembri nech to nie je na poslednu chvilu😊😊
Ja uz nieco mam. Tento rok som zvolila takuto taktiku 🙂 pre seba si nic nezelam teda nic konkretne - jedibe aby sme boli na vianoce spolu bo min. rok bol manzel v praci
To najdôležitejšie nám už navždy bude chýbať pri stromčeku ...tak veľmi by som si priala mať živé,zdravé bábo pri sebe a verím,že v marci sa nám to splní a i keď prázdno vo mne už ostane,aspoň kúsok radosti,lásky a šťastia sa k nám opäť vrátia...a teraz na veselšiu nôtu,vždy som chcela zrkadlovku ale viem že nebude keďže doma nemám chlapa,ktorému by to "cvaklo" 😅 a Emmka si želá kúzelné čítanie-atlas sveta,lego friends,hru,knižku,gélové perá,oblečenie ☺ tak uvidíme čo Ježiško vyberie 😉
želám si len jedno, aby sme boli zdraví a ja by som si priala bábätko ❤, tieto sviatky budú smutnejšie, lebo nás opustila naša starká😢, ktorá tu už s nami nebude.Darčeky 🎁 už mám na 80% kúpené, ešte niečo dokúpim.
Dve čiarky na teste 😉😊🎄
Ja s muzom sme sviatocne typy ale neoslavujeme tradicne vianoce. Milujeme pohodu, jeden druheho ako si uzijeme filmy, kolace, spolocne straveny cas a najma teraz s dcerkounto bude najkrajsie na svete. Nechcem nic. Len aby to tak ostalo a aby ludia netrpeli vojnami a hladom . Aby sme vsetci oslavovali spolu este dlhe roky. Ja idem darceky vyrabat. Nie kvoli financiam (kadeco aj tak musim kupit) ale preto , ze sa strasne na to tesim ako dam nieco comu som venovala to najcennejsie co mam - svoj cas.
@martinka2324 drzim palčeky moja💙💙
@acernas ďakujem moja 😘 aj za srdiečka 😊
@acernas vyskúšaj, ja sa pekne cez vikendy venujem vianočnej výzdobe, v pokoji peciem pri tematických filmoch, balim postupne darceky vsetko v klude,v pohodicke... cez tyzden bez zbytočného nervacenia v garážach kvoli parkovaciemu miestu sa prejdem s priatelmi po vianocnych trhoch.... a navyse to ma este jednu obrovsku výhodu: poznas to, ze si ides kupit topanky (lebo potrebujes prave tie 60-e) a miesto toho donesieš: 2tricka, 5 nohavíc a podobne? Tak takto to je aj s darčekmi - vzdy mi brnkne nieco do oci co sestra/mama/tato chcela. Takto nabalujem ako skrecok 🐹🐹
ja ešte nakúpené nemám ale viem čo a komu...a pre seba? Aby nám nechýbalo zdravie, šťastie, láska... a najradšej som ak môžem ja niekoho obdarovať, potešiť...ale aj tak som šťastná keď sme všetci spolu a vychutnávame vianočnú pohodu nakoľko cez rok sme všetci v práci/v škole, vždy je v dome čo robiť a sviatky sú len naše rodinné ❤
Ja si zelam len zdravie, stastie a lasku pre mna, manzela a nasich najblizsich..ostatne pride samo 🎄❤
My tento rok asi len tak skormne s malickostami, najvacsie darceky prisli popredu 😊hlavne nech su vsetci zdravi, ale dufam ze Amelka si najde pod ohradenym stromcekom stuhou previazanu Margotku a ja som si vypytala Petru Toth 😄
Aj ja sa taaak tesim na prve Vianoce s nasou Zoe budu najkrajsie sviatky doposial. No ja uz darceky aj mam 😬😬😬ja na kupujem postupne a ja by som si priala zrkadlo okrem ineho. No a zdravicko stasticko za to sa modlim kazdy den 🙏🙏🙏
Ja ziadne darceky len jedna vec nam chyba babo 🙂
Každý rok sa teším na Vianoce ale na tieto o dačo viac lebo budeme už ako rodinka ❤ čo prišla na svet naša Bambula 👶 a pojdeme do Ružomberka navštíviť rodičou.
Silvi ja sa verejne priznavam ze tento rok je prvy rok kedy si sebecky prajem darcek aj ja 🙂 Petra Toth kolekcia Mileva je moja srdcovka ❤️Na Vianoce ku nam doletia nasi,aj brat z Holandska,takze budu v znameni RODINY.S darcekmi to neprehaname,kazdy dostane jeden,s vynimkou maleho.Ten ma pripravene 4.My sme si zalozili vlastny rodinny zvyk,po veceri ideme vonku hladat Jeziska,aby sme sa mu za vsetko podakovali.Medzitym nam zasvieti stromcek...Ach ta atmosfera😍😍😍
Telefonat, ze maju pre mna 👶 ❤ Cakam 2 roky na adopciu
Ja si, ako kazdy rok, zazelam nejaku knihu a bola by som velmi rada, keby sme mohli aspon par dni stravit spolu niekde v zasnezenych horach. Spolocne chvile su pre nas najvacsim darom.
Niečo málo už mám, niečo je na ceste a niečo ešte treba domyslieť 😉 pre seba si želám konečne úspešne tehotenstvo po 4 potratoch, po 4 sklamaniach a zdravé, živé dieťatko, vymodleného súrodenca pre nášho Maximka a zdravie pre celú rodinu 🙏
Tak ja uz mam vela pokupeneho, nakolko v decembri uz budu ine radosti. Hlavne si prajem zdrave babatko a tak sebecky elektricky pilnik na nohy
Pre deti už pomaly nakúpené. Pre mm vybraté a pre seba? Sušičku na prádlo po tom mi moje 💗 piští. Len toho ježiška presvedčiť že je u nás naozaj nutná 😁 (4deti+4dospely=sušiaky sú stále plné)
minule akurat zabka pisala jeziskovi a pisala aj darceky pre mna ❤
ale teda aj tak si dnes jezisko bol pozriet ine, zajtra si pojdem, pre kabelku 🙂 pisala mi o bicykel 😀 smola 😀
Dnes som akurat objednala vsetkym detom, ktorych navstevujeme. A malemu to este bude, sedacka, stolicka jedalenska a nocnik 😁
Náš najväčší darček pride po Vianociach 😊💙👶 5. 1. mam TP 😊 A prvý krát neuvažujem čo by som ja chcela, ale čo by nám mohla rodina kúpiť pre malú 😀 Mam všetko po čom túžim 😊 Ale čo ideme kupovať rodine, fakt netuším 😒
Ja som konečne po 8mich rokoch mama takže ja mám vianoce od mája a jediné po com túžim aby nás tatino mal stále rád a boli sme všetci zdraví 😘 rodine iba maličkosti symbolicky tak ako vždy 😉
No ja uz darceky pre malu jednu aj druhu co je na ceste mam pokupovame kedze v decembri mam rodit tak aj pre tatinka som kupila drobnosti prakticke lebo po porode sa uz asi nikde nedostanem s dvoma ;)
@daskapp mna to chytilo za srdce preto lebo fakt obcas zabudame na to podstatne a ked tak mnoho manzelstiev a vztahiv sa rozpada ci si to vobec niektora takto praje vzdy same zdravicko stasticko(podstata) ale toto je krasne . neviem slovami to opisat ale momentalne kriza vo mne a toto ma dostalo
Po tom co mali v lete havarku muz zo synom som si povedala ze nechcem od Jeziska nic len nech su zdravy muz bol na tom velmi zle tak jedno zelanie sa mi splnilo 😊a pre malu par darcek hlavne skolsku tasku tu idem prave objednat 😊A asi nieje nic krajsie ako ked sa stretneme vsetci zdravy a stastny pri stedrovecernom stole 😊
Ja si prajem,aby nas drobec,ktory ma pol roka krasne rastol,bol zdravy a aby sa kazde rano budil s takym usmevom ako doteraz. A aby sme boli zdravi aj my s tatinom,aby sme mu mohli byt nadalej milujucimi rodicmi. ❤
A darceky pre maleho uz poctivo skreckujem 😉 starym rodicom idem spravit fotoknihu s fotkami vnucika a my s manzelom sa uskromnime so sladkym vianocnym bozkom ❤
@marcelarefat nech vam to vyde silno drzim palce 💙💙💙💙💙
Kupujem postupne počas roka pre deti v rodine ale ešte mi toho pre iných členov rodiny dosť chýba.Milujem tieto sviatky keď sme ako rodina spolu a navstevujeme sa so známymi.Určite chcem hlavne zdravie pre moju rodinu a potešil by ma sijaci stroj 🙂Keďže tento rok je nas o jedneho viac určite si vianoce užívam a robím hlavne pre detičky🙂
Akurat muz mi povedal ze nevie co bymi dal...ani som munevedela povedat penazenku a tasku som si nedavno kupila ....mozno parfem inak nic...ja dufam ze pod stromcekom bude hlavne pohoda a hlavne novy clen rodinky po 10 tich rokoch....viac nam netreba ja som bola jedinacik je to na figu ked uz rodocov davno niet ale mne sa splni sen mat tri deti...dufam
Veľmi som si minulé Vianoce priala, aby sme s manželom neboli dvaja. A sen sa stal skutočnosťou. Vianoce budú krásne s našou malou Zuzankou ☺ veľmi sa teším 👪❤⛄❄
Ja len dufam v krasny detský úsmev a iskry v očiach...nič viac mi netreba😉
Pre seba zdravie mojich nsjbližších a aj to moje🙂
Tešime sa veľmi, keďže na Štedry deň budeme mat presne 100 dni do pôrodu.. nakoľko už druhy tyzdeň len ležim na rizikovom, darčeky poriešim cestou netu, už som niečo aj objednala😊 a Prajem si predovšetkym zdravie pre celu rodinku a aby som to 2v1 vydržala minimalne do marca/termin 3.4.2017/ 🍀🎄🎄
Milujem tieti sviatky, lebo sme vsetci doma pokope. Ja si prajem len zdravie celej rodine .. nic ine.
po 4,5 roku snazenia chodenia po doktoroch iba to jedno - babtko aspon jedno teda // na teste by zatial stacili🙂
Keďže 😔 ...sa už snažíme nejaký čas o bábo 😔 ...nás dvoch by nič viac nepotešilo, žiaden darček by nemal väčšiu hodnotu ako dve // paličky na teste ...to jediné si z celého ❤ želáme Tak dúfam, že nás Pán Božko vypočuje a zišle nám malého anjelika 🙂 aby na Vianoce už bol s nami, aj keď len brušku, ale s nami🙂 ❤
Ze stedry den, nestras s nim este! 😂 nemam este nic kupene, este sme nepisali list Jeziskovi, ale zatial ani nejak nepremyslam co by si kto prial... Ja si zelam aby moja mama si uvedomila ze je stale moja mama aj ked nemam pat a ze mi chyba jej laska, rovnako si zelam aby to moj chlap sonou vydrzal co najdlhsie, vsetky moje vrtochya tak 😂menej naladovosti 😂potom aby sa mi splnil moj sen-moja vytuzena praca, ale to bude dufam este skor ako na Vianoce, potom aspon trosku sebavedomia a sebadovery, lebo ja som asi ten najmenej sebavedomy clovek akeho poznam a v neposlednej rade vela vela vela vela zdravia lebo teraz zistujem na vlastnej kozi ze za peniaze si zdravie nekupime 😞 a z tych materialnych- no co ja viem, nenapada mi nic take po com velmi tuzim... Priatel ma urcite potesi nejakou peknou kozmetikou☺
Ja sa tento rok teším na Vianoce viac ako inokedy 😊 naša bublinka už má rok, chodí a všetko ju zaujíma tak sa trošku aj obávam ako to zvládne náš vianočný stromček 😊. Darčeky kúpené ešte nemám ale pre každého mám už vymyslený. Najviac sa teším ako si bude rozbalovať darčeky naša malá 😊. A čo by som chcela pre seba??? Iba to aby bola moja rodina zdravá a kedže bývame ďaleko od rodičov tak ešte to, aby sme sa aspoň medzi sviatkami stretli....veď vianoce sú hlavne o rodine 😊.
Prajem si zdravie a uzasnu rodinnu pohodu, ktoru verim, ze s nasou ocakavanou princeznou budeme mat. Milujem Vianoce a uz teraz sa na ne tesim. Staci mi k tomu zima vonku, teplucko doma, rozsvieteny stromcek a rodina 👨👩👧👦❤️
žienky dakujem za zaplavu srdiecok🙂 ste super😉
Ja sa tesim odkedy mam malu tak aj vianoce maju inu prichut taku viac vianocnejsiu🙂ozdobujem dom uz koncom novembra aby na mikulasa uz bola mikulassko predvianocna atmosfera.darceky nakupujem priebezne.tyzden pred vianocami doladujem vyzdobu vonku svetielka a pod.vianocny tyzden si v pohode nieco upeciem a pustame si koledy.den alebo dva pred vianocami urobim stromcek a salatik aby som v den vianoce nemala toho vela.a na vianoce uz len vysmazim rybku a hotovo.dva tyz.pred vianocami nechodim do nakup.centier ale do mestecka na punc caj a rozne mnamky.a na nakup potravin zo zasady uz niekolkorokov po sebe chodim v nocnych hodinach.cize vecer o 22h.sa vyberem do hypacu a ked este nebola mala tak sme sa vratili aj o druhej rano 🙂sami v obchodaku v pohode a v klude sme nakupili.teraz to samozrejme kombinujeme ze ide iba jeden a druhy je s malou doma.a darceky?ziadne veru jezisko prinesie TV a pre malu uvidim co ju zaujme.budeme pisat list 🙂
@stellina1982 skvelý systém 👏🏻👏🏻👏🏻 beriem si k srdcu urcite budem nieco aplikovať 😊😊😊
no ja 21.12 mam termin porodu tak my dostaneme asi najkrajsi darcek pod stromcek tak sa velmi tesime musime len starsiemu nieco kupit. 🙂
Nič nám nechýba, nechceme žiadne darčeky, len jedno a tým je babatko....po 4 rokoch snažilkovania, chodenia po lekároch a skúšania všetkého možného i nemožného by najkrajším darčekom boli pre začiatok aspoň konečne // koľajničky na teste
Ja som už darčeky začala kupovať a niektoré sú už aj zabalené. 😂😂😂
Ak by so si mala vybrať 🎁 len a len pre mňa ak by som chcela na týždeň kúpele alebo rodinnú dovolenku niekde ďaleko🌹🌹🌹
S budúcim manželom si veľmi želáme bábätko, tak možno sa pošťastí. Stále veríme, že sa raz dožijeme. Na Vianoce sa tešíme obaja nakoľko nás momentálne delí 400km, priateľ pracuje v NR a ja som v PO. Čo sa týka darčekov tak si myslím, že kozmetikou nikdy nič nepokazím. Ale samozrejme si želám hlavne zdravie pre celú rodinu, to je najdôležitejšie. Ostatné malicherné veci sú nepodstatné. 🙂
@acernas Velmi pekne dakujem😍
@liu Ďakujem krásne 🙂 verím, že sa nám to podarí 🙂 ♥ nás čaká piatok prvé vyšetrenie v GYNCARE tak silno presilno verím, že tam nám pomôžu. Tá túžba je veľká a silná. Zažiť ten pocit, keď uvidím // na teste...ten pocit, keď pochopím, že mám malý zázrak v brušku, ten pocit, keď si uvedomíme, že budeme rodičia.... ♥ veľmi po tom túžime 🙂 ďakujem za ♥
Nase vytuzene babenko ❤❤❤ by som chcela ...