Si pamätám ako si o tom písala tuším ešte pred vianocami 😯 a to už ubehlo 😀 užite si!!!! Krásni ste 😘
24. máj 2017
👏paráda. V dobrom závidím. Užívajte.
24. máj 2017
Krása❤❤krásnu dovolenku
24. máj 2017
Rodinka, užívajte naplno krasne zažitky prajem
24. máj 2017
Aj ja chceeeeeeeem 😍 🗽🌉
24. máj 2017
Krásna užívajte 😊 nás to čaká v septembri 😊
24. máj 2017
Pozdravujem Vás,aj NY..chytá má nostalgia..
24. máj 2017
krasa! a mas krasny vrch, napisala by si, ze odkial? 🙂
24. máj 2017
Všetko šedé, sivé, celá fotka... a Ty si taká krásna ružovučká 😉 úplne žiariš na tej fotke 😍
24. máj 2017
A aky je kočík??
24. máj 2017
Jej, tak už ste tam? Super, užite si dovolenečku 😉
24. máj 2017
Krásny ste !!!
24. máj 2017
Užite si dovolenku. Možem sa spýtať že ten váš kočík sa dá nejako špeciálne skladať? Lebo na predchádzajúcich fotkách akoby keď si ho mala lebo tak bol taký plochší.
7. jún 2017

👍