icon

Pozdravujeme aj na MK 😉🇺🇸✈️🚘

avatar
24. máj 2017
avatar

Si pamätám ako si o tom písala tuším ešte pred vianocami 😯 a to už ubehlo 😀 užite si!!!! Krásni ste 😘

24. máj 2017
avatar

👏paráda. V dobrom závidím. Užívajte.

24. máj 2017
avatar

Krása❤❤krásnu dovolenku

24. máj 2017
avatar

Rodinka, užívajte naplno krasne zažitky prajem

24. máj 2017
avatar

Aj ja chceeeeeeeem 😍 🗽🌉

24. máj 2017
avatar

Krásna užívajte 😊 nás to čaká v septembri 😊

24. máj 2017
avatar

Pozdravujem Vás,aj NY..chytá má nostalgia..

24. máj 2017
avatar

krasa! a mas krasny vrch, napisala by si, ze odkial? 🙂

24. máj 2017
avatar

Všetko šedé, sivé, celá fotka... a Ty si taká krásna ružovučká 😉 úplne žiariš na tej fotke 😍

24. máj 2017
avatar
acernas
autor

@babusik85 ten mám z Gate 😉

24. máj 2017
avatar
acernas
autor

@kety75 ďakujem veľmi pekne veru všetko nám ladilo tak som to trochu presvetlila 😉☺️💕

24. máj 2017
avatar

Silviiii paraaaadicka 😍 uzivajte,nasavajte atmosferu 😚Pozdravujem do dalekeho sveta @acernas

24. máj 2017
avatar

A aky je kočík??

24. máj 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
acernas
autor

@winzy dokonalý !!! Ľahučký , super odpružený . Veľký pomocník !!! Natalka je v ňom spokojná aj sa dobre Vyspinka nemenila by som 👌🏻👌🏻👌🏻

24. máj 2017
avatar

Jej, tak už ste tam? Super, užite si dovolenečku 😉

24. máj 2017
avatar

Krásny ste !!!

24. máj 2017
avatar

Užite si dovolenku. Možem sa spýtať že ten váš kočík sa dá nejako špeciálne skladať? Lebo na predchádzajúcich fotkách akoby keď si ho mala lebo tak bol taký plochší.

7. jún 2017
avatar
acernas
autor

@lubi051 Ahojkyyyy .plochsi ? Nie žiadno špeciálne sa nedá skladať 😉 Stále je rovnako zložený len možno opierka nebola v polohe ľahu 😉

11. jún 2017
avatar
acernas
autor

@marrrrrry ďakujeme 😘😘😘

11. jún 2017