Dievčatá z Trnavy, neviete prosim či bude náhradný termín jarmoku? Alebo to úplne zrušili na tento rok? Ďakujem
dnes zrušili jarmok, zatiaľ sa nerieši náhradný termín, asi ani nebude. Ešte nikdy sa jarmok neprekladal.
Ja som citala,ze sa tešia na návštevníkov o rok.
Pozri facebook Zaži v trnave
Je mi to luto lebo to je brutal krasne podujatie ale pocasiu nerozkazes
Áno tak, krásne podujatie, ale pri takej predpovedí ako hlásia ,dobre že to radšej zrušili.
nebude, až budúci rok. Len, čo tie kolotoče? už od predvčera dochádzali, aj stánky vraj začali stavať
Čo som čítala ja, tak náhradný termín nie je.
Proste o rok.
Pri tej predpovedi čo hlásia sa vôbec nečudujem že ho zrušili.
Už len kvôli bezpečnosti návštevníkov a stánkárov.
Chuť na trdelník odložím na modranské vinobranie 😁
@maca1984 my sme si už užili v BB, ten je hodnejší, než náš trnavský, už to tu ide dolu vodou
podla mna to nevedia velmi prelozit, o tyzden nato je jarmok u nas v DS… to ani predajcovia nevedia byt na 2 miestach naraz…
Dievčatá toto odpísali kamošovi z Rače...Mestská časť Bratislava-Rača poskytne oficiálne stanovisko zajtra okolo poludnia, či sa Vinobranie bude/nebude konať, resp. v akej forme.
A Novomestsky mal byť tiež spolu s trnavským zatiaľ nezruseny
@bibi33 vy aspon to, ci sa da zvies spat. Ale, co ti, co objednali lokse, maso na cigansku... vraj ani nebudu vracat za prenajmy za miesto, vis maior ti isti. 😬
@mk1111111111 ano vraveli,ze sa modlia aby im mesto vratilo peniaze,kedze naklady vysoke a zisk tento rok nulovy.veru jeden nalozenych 1500ks ciganskej... zufaly co s tym...
@bibi33 tak dufam, ze budu aspon troska empaticky, ale pochybujem, ze ten nas ...... im nieco vrati. Hrabe zo vsetkych stran, co sa da
https://trnavske.radio/2024/09/11/trnavsky-jarm...