icon
avatar
adriana1312
16. okt 2015Β Β β€’Β Β 

x factor! yeeh πŸ™‚

avatar

Jezis dik! Zabudla by som

16. okt 2015
avatar

@silvinkabb sup sup joj plus πŸ™‚

16. okt 2015
avatar

Dik za pripomenutie. Ale teda oproti babam je toto cista katastrofa

16. okt 2015
avatar

Uz spieval harich?

16. okt 2015
avatar

Uz pozeraaam

16. okt 2015
avatar

@lubinka20 este nie

16. okt 2015
avatar

zatial su hrozni chalani :(

16. okt 2015
avatar

@kofoluska wtf strasni su

16. okt 2015
avatar

@adriana1312 pri babach ma fakt dvihalo zo stolicky, ale toto....aj ten, co ho konecne posadil - sice bol lepsi, ale baby vedu!

16. okt 2015
avatar

@kofoluska mne sa ani ten nepacil co ho posadil. baby boli pecka, zimomriavky som mala skoro pri kazdej πŸ™‚ Som zvadava na nasho. dufam vie dobre anglicky nech netraposi πŸ™‚

16. okt 2015
avatar

@adriana1312 bol lepsi ako ostatni. Ale teda v porovnani s babami nula bodov.
A akeho nasho? My tam mame Slovaka? To ani neviem. Ja som zacala Xfactor pozerat minuly tyzden :D

16. okt 2015
avatar

@kofoluska ano ten Harich. spieval v superstar u nas.

16. okt 2015
avatar

@adriana1312 Ty a zahliadla som ho tam! Bol mi nejaky povedomy πŸ™‚ Dik.

16. okt 2015
avatar

@kofoluska tak drzme palce nech sa hlavne v anglictine nezakokta. hadam aj vyda dobry vykon, hoci nie moj typ spevaka. uz ide , huraaa

16. okt 2015
avatar

@adriana1312 Teraz ide volaky Talian. A tak myslim, ze keby Harich nevedel poriadne AJ, nedostal by sa tam, kde je teraz. πŸ™‚ Tak mu budem verit. Nech ich vsetkych zdvihne zo stoliciek. πŸ™‚

16. okt 2015
avatar

@lubinka20 ani nebude vraj. Ho vystrihli

16. okt 2015
avatar

@silvinkabb cooo? why? koksoo

16. okt 2015
avatar

@silvinkabb nepostupil?

16. okt 2015
avatar

@silvinkabb VYstrihli? Ako to? Ja som ho tam v zakulisi zahliadla......chm... :(
Inak, ten Talian bol celkom ok, konecne nieco ine.

16. okt 2015
avatar

@silvinkabb ale ved to ako mozu.... Podla mna len nepostupil ale apievat by ho mali ukazat

16. okt 2015
avatar

Koky a toto zase nic moc..... A aky bol Jamie na svoju kategoriu hrdy. Ale zase, aspon nema taky stres ako mala minuly tyzden ta mlada kocka.

16. okt 2015
avatar

Vsetci spievaju ako zeny alebo mekaju hrozneee

16. okt 2015
avatar
16. okt 2015
avatar

Tak tento ma konecne dvihol zo stolicky!

16. okt 2015
avatar

@kofoluska podareny πŸ˜€ boha mat jeho nohy

16. okt 2015
avatar

seon zabil- ten cernoch, zatial the best!!!

16. okt 2015
avatar

@adriana1312
@silvinkabb
Takyto mali byt aj ostatni! Kokos ten chalan je uzasny!

16. okt 2015
avatar

@kofoluska tesim sa s nim na zive vystupenia. bomba πŸ™‚

16. okt 2015
avatar

@adriana1312 Aj ja. A mam pocit,ze Mason niekoho vyhodi zo stolicky πŸ™‚

16. okt 2015
avatar

Alebo vyhodia jeho πŸ˜€ Pripomenul mi toho.... Roba Miklu z prvych rocnikov Superstar

16. okt 2015
avatar

@kofoluska ale je drzi ako plostica, ako vsetci rapery,!je perfektny ale mal by drzat usta πŸ™‚ uvidime.

16. okt 2015
avatar

A bude dnes Harich spievat?

16. okt 2015
avatar

Toto Simon nema rad

16. okt 2015
avatar

@lulu5351 nie kukni vyssie

16. okt 2015
avatar

@adriana1312 Ako jo, je perfektny. πŸ™‚ Myslim, ze o tom Xfactor je - o takychto ludoch ako Mason a Sean. Pretoze publikum uz je znudene z uvrestanych chlapov, co sa snazia dobyt zenske srdcia a la Backstreet Boys, Take That NΒ΄Sync a im podobni.

16. okt 2015
avatar

@silvinkabb
@kofoluska no co da ho sadnut? stavky, ja vravim ze aj napriek tomu ze je drzi ano.

16. okt 2015
avatar

Nevieeeeeeem πŸ˜€

16. okt 2015
avatar

@adriana1312 Ja si tiez myslim, ze ano. Pokial ho Simon ovsem skor nevyhodi z podia πŸ˜€ Ale rozhodne by si sadnut mal. Ma na to vacsie pravo ako 4 chalani, co tam sedia (nepocitam Seana a toho, co spieval Lady Marmelade)

16. okt 2015
avatar

@silvinkabb vsak typuuuj πŸ™‚))))

16. okt 2015
avatar

@kofoluska suhlasim s tebou πŸ™‚

16. okt 2015
avatar

@adriana1312 ja som taky nerozhodny tip πŸ˜€ ale tak myslim ze si ho nechaju

16. okt 2015
avatar

@silvinkabb
@kofoluska minule ste pozerali ako Simon bol nasraty , ze je
mentor pre dospelych πŸ˜†πŸ˜

16. okt 2015
avatar

@adriana1312 Fu tak toto chlapec prehnal. Nevie, kedy prestat. Presral si svoju sancu, totalne.

16. okt 2015
avatar

Tento sa mi lubi vyzorom πŸ™‚

16. okt 2015
avatar

@silvinkabb Aj spieval dobre. πŸ™‚ Som zvedava, kto pride o stolicku.

16. okt 2015
avatar

@silvinkabb fesak πŸ™‚

16. okt 2015
avatar

Hm, myslim, ze su tam aj slabsi ako ten Talian.............

16. okt 2015
avatar

@kofoluska ma sokol ze jeho vyhodil a tento ide sedietπŸ™‚

16. okt 2015
avatar

@adriana1312 Tak ten cernoch bol lepsi ako jednotka, dvojka, stvorka a patka. Mal tam dost moznosti na vymenu. Ten Talian si to nezasluzil. Som zvedava, koho posle prec teraz.

16. okt 2015
avatar

@kofoluska mne sa 1 nepacil takze ok

16. okt 2015
avatar

Dnes je to napinave

16. okt 2015
avatar

@adriana1312 Nebol bohvieco, ale ja by som rozhodne poslala prec toho 16rocneho, co sa mu tak triasla ruka, ze ani mikrofon neudrzal. Nie je dobry, nie je pripraveny. Podla mna tam nema co robit.

16. okt 2015
avatar

ufff

16. okt 2015
avatar

ajajajaj, TERAZ to zacina byt napinave :D

16. okt 2015
avatar

Skaredy Tom sa vraciaaaa yes

16. okt 2015
avatar

Konecne rozumne rozhodnutie

16. okt 2015
avatar

Pamatate si skupinu Bros? Tak tento uplne tak vyzera. Fesak

16. okt 2015
avatar

@silvinkabb Presneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Nevedela som si spomenut na ich nazov :D

16. okt 2015
avatar

@kofoluska este tak aj spieva πŸ˜€ boze ja som ich milovala

16. okt 2015
avatar

@silvinkabb Koky, prve co ma napadlo, ze prisiel zase jeden, co to bude hrat na heartbreak. Ale nie. πŸ™‚ Bol dobry, bavil ma. πŸ™‚

16. okt 2015
avatar

husteee πŸ™‚

16. okt 2015
avatar

@adriana1312 dvojka sa mi velmi nepacila. πŸ˜€ Uvidime, co ten posledny, ci zamiesa karty πŸ™‚

16. okt 2015
avatar

@kofoluska ide sadnut πŸ™‚

16. okt 2015
avatar

@lauritka Harich nepostupil

16. okt 2015
avatar

Sak ale on je drbnuty ten porotca? Vsak vedel co ma cakat... Inak mne sa tento nepacil, nemusia vsetci tahat tie vysky nie je tam fakt nikto taky ze uplne wau ako u bab

16. okt 2015
avatar

@adriana1312 ale ved bol v zakulisi v prenose, ved som ho videla tam sediet ???

16. okt 2015
avatar

@silvinkabb mne cernoch najviac lebo je iny, obleceny za zensku ale spieval takym hrubum hlasom. super bol

16. okt 2015
avatar

@lauritka vystrihli ho kukni vyssie

16. okt 2015
avatar

@lauritka vystrihli ho, podla vsetkeho koly tomu , ze uz ma vydane albumy.

16. okt 2015
avatar

Ludia ukazuju Toma! Sibe? Ved predchvilou ho chceli spat......ooooo nie Oliiiii

16. okt 2015
avatar

hm....preco toho brosaka? Ved o nicom bola aj ta stvorka, oproti ostatnym co tam sedia..... :(

16. okt 2015
avatar

@kofoluska :-/ idu skupiny baby. na to sa tesim.

16. okt 2015
avatar

@adriana1312 Aj ja. πŸ™‚ Nieco zaujimavejsie konecne πŸ™‚

16. okt 2015
avatar
16. okt 2015
avatar

tesiiiim

16. okt 2015
avatar

jj, uz citam clanok ,vdaka, bola som zmÀtena.. ze kde zmizol .. 😝

16. okt 2015
avatar

πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚ haha funny moze byt πŸ™‚ zabavni

16. okt 2015
avatar

Hm, no tito z Ghany boli zlati. Ale spevom sa mi velmi nepacili.

16. okt 2015
avatar

mne sa pacia tie male aziatky, na ne sa tesim

16. okt 2015
avatar

Tieto su dobre πŸ™‚)

16. okt 2015
avatar
16. okt 2015
avatar

jj aziatky skvele, tie predtym nic moc, ale blondina mala dobry hlas

16. okt 2015
avatar

@lauritka ale tieto sa mi pacili.

16. okt 2015
avatar

jj, zlate su πŸ™‚

16. okt 2015
avatar

@lauritka bude to tazke πŸ™‚

16. okt 2015
avatar

@lauritka tieto su cute πŸ™‚ dufam to daju

16. okt 2015
avatar

No tak tie tretie to je aka nuda

16. okt 2015
avatar

Tie Filipinky si to evidentne uzivaju. To sa mi paci πŸ™‚ Ma to drive

16. okt 2015
avatar

pre mna the best filipincanky zlateeeee ❀️

16. okt 2015
avatar

@silvinkabb ano och vymeni aj tych prvych vymeni

16. okt 2015
avatar

yeaaah, aj tieto boli zlatunkeeee

16. okt 2015
avatar

@adriana1312 fakt? Ja by som bola za
Tak kocky dobru noc. Tie nahotiny fakt nemusim πŸ˜€

16. okt 2015
avatar

@lauritka
@kofoluska
@silvinkabb baby koniec :-/ pokracujeme dalsi piatok. prkny vikend x factor maniacky πŸ™‚

16. okt 2015
avatar

A tesilo ma πŸ˜‰

16. okt 2015
avatar
16. okt 2015
avatar

Ja sosm to zabalila par minut pred koncom a odcvicila si svoje ABS workout na dnes πŸ˜€ Tak dobru noc kocky, citame sa buduci piatok πŸ™‚)))

16. okt 2015