x factor! yeeh π
@silvinkabb sup sup joj plus π
Dik za pripomenutie. Ale teda oproti babam je toto cista katastrofa
Uz spieval harich?
Uz pozeraaam
@lubinka20 este nie
zatial su hrozni chalani :(
@kofoluska wtf strasni su
@adriana1312 pri babach ma fakt dvihalo zo stolicky, ale toto....aj ten, co ho konecne posadil - sice bol lepsi, ale baby vedu!
@kofoluska mne sa ani ten nepacil co ho posadil. baby boli pecka, zimomriavky som mala skoro pri kazdej π Som zvadava na nasho. dufam vie dobre anglicky nech netraposi π
@adriana1312 bol lepsi ako ostatni. Ale teda v porovnani s babami nula bodov.
A akeho nasho? My tam mame Slovaka? To ani neviem. Ja som zacala Xfactor pozerat minuly tyzden :D
@kofoluska ano ten Harich. spieval v superstar u nas.
@adriana1312 Ty a zahliadla som ho tam! Bol mi nejaky povedomy π Dik.
@kofoluska tak drzme palce nech sa hlavne v anglictine nezakokta. hadam aj vyda dobry vykon, hoci nie moj typ spevaka. uz ide , huraaa
@adriana1312 Teraz ide volaky Talian. A tak myslim, ze keby Harich nevedel poriadne AJ, nedostal by sa tam, kde je teraz. π Tak mu budem verit. Nech ich vsetkych zdvihne zo stoliciek. π
@lubinka20 ani nebude vraj. Ho vystrihli
@silvinkabb cooo? why? koksoo
@silvinkabb nepostupil?
@silvinkabb VYstrihli? Ako to? Ja som ho tam v zakulisi zahliadla......chm... :(
Inak, ten Talian bol celkom ok, konecne nieco ine.
@silvinkabb ale ved to ako mozu.... Podla mna len nepostupil ale apievat by ho mali ukazat
Koky a toto zase nic moc..... A aky bol Jamie na svoju kategoriu hrdy. Ale zase, aspon nema taky stres ako mala minuly tyzden ta mlada kocka.
Vsetci spievaju ako zeny alebo mekaju hrozneee
@silvinkabb fiiiha
Tak tento ma konecne dvihol zo stolicky!
@kofoluska podareny π boha mat jeho nohy
seon zabil- ten cernoch, zatial the best!!!
@adriana1312
@silvinkabb
Takyto mali byt aj ostatni! Kokos ten chalan je uzasny!
@kofoluska tesim sa s nim na zive vystupenia. bomba π
@adriana1312 Aj ja. A mam pocit,ze Mason niekoho vyhodi zo stolicky π
Alebo vyhodia jeho π Pripomenul mi toho.... Roba Miklu z prvych rocnikov Superstar
@kofoluska ale je drzi ako plostica, ako vsetci rapery,!je perfektny ale mal by drzat usta π uvidime.
A bude dnes Harich spievat?
Toto Simon nema rad
@lulu5351 nie kukni vyssie
@adriana1312 Ako jo, je perfektny. π Myslim, ze o tom Xfactor je - o takychto ludoch ako Mason a Sean. Pretoze publikum uz je znudene z uvrestanych chlapov, co sa snazia dobyt zenske srdcia a la Backstreet Boys, Take That NΒ΄Sync a im podobni.
@silvinkabb
@kofoluska no co da ho sadnut? stavky, ja vravim ze aj napriek tomu ze je drzi ano.
Nevieeeeeeem π
@adriana1312 Ja si tiez myslim, ze ano. Pokial ho Simon ovsem skor nevyhodi z podia π Ale rozhodne by si sadnut mal. Ma na to vacsie pravo ako 4 chalani, co tam sedia (nepocitam Seana a toho, co spieval Lady Marmelade)
@silvinkabb vsak typuuuj π))))
@kofoluska suhlasim s tebou π
@adriana1312 ja som taky nerozhodny tip π ale tak myslim ze si ho nechaju
@silvinkabb
@kofoluska minule ste pozerali ako Simon bol nasraty , ze je
mentor pre dospelych ππ
@adriana1312 Fu tak toto chlapec prehnal. Nevie, kedy prestat. Presral si svoju sancu, totalne.
Tento sa mi lubi vyzorom π
@silvinkabb Aj spieval dobre. π Som zvedava, kto pride o stolicku.
@silvinkabb fesak π
Hm, myslim, ze su tam aj slabsi ako ten Talian.............
@kofoluska ma sokol ze jeho vyhodil a tento ide sedietπ
@adriana1312 Tak ten cernoch bol lepsi ako jednotka, dvojka, stvorka a patka. Mal tam dost moznosti na vymenu. Ten Talian si to nezasluzil. Som zvedava, koho posle prec teraz.
@kofoluska mne sa 1 nepacil takze ok
Dnes je to napinave
@adriana1312 Nebol bohvieco, ale ja by som rozhodne poslala prec toho 16rocneho, co sa mu tak triasla ruka, ze ani mikrofon neudrzal. Nie je dobry, nie je pripraveny. Podla mna tam nema co robit.
ufff
ajajajaj, TERAZ to zacina byt napinave :D
Skaredy Tom sa vraciaaaa yes
Konecne rozumne rozhodnutie
Pamatate si skupinu Bros? Tak tento uplne tak vyzera. Fesak
@silvinkabb Presneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Nevedela som si spomenut na ich nazov :D
@kofoluska este tak aj spieva π boze ja som ich milovala
@silvinkabb Koky, prve co ma napadlo, ze prisiel zase jeden, co to bude hrat na heartbreak. Ale nie. π Bol dobry, bavil ma. π
husteee π
@adriana1312 dvojka sa mi velmi nepacila. π Uvidime, co ten posledny, ci zamiesa karty π
@kofoluska ide sadnut π
@lauritka Harich nepostupil
Sak ale on je drbnuty ten porotca? Vsak vedel co ma cakat... Inak mne sa tento nepacil, nemusia vsetci tahat tie vysky nie je tam fakt nikto taky ze uplne wau ako u bab
@adriana1312 ale ved bol v zakulisi v prenose, ved som ho videla tam sediet ???
@silvinkabb mne cernoch najviac lebo je iny, obleceny za zensku ale spieval takym hrubum hlasom. super bol
@lauritka vystrihli ho kukni vyssie
@lauritka vystrihli ho, podla vsetkeho koly tomu , ze uz ma vydane albumy.
Ludia ukazuju Toma! Sibe? Ved predchvilou ho chceli spat......ooooo nie Oliiiii
hm....preco toho brosaka? Ved o nicom bola aj ta stvorka, oproti ostatnym co tam sedia..... :(
@kofoluska :-/ idu skupiny baby. na to sa tesim.
@adriana1312 Aj ja. π Nieco zaujimavejsie konecne π
βΉ
tesiiiim
jj, uz citam clanok ,vdaka, bola som zmΓ€tena.. ze kde zmizol .. π
πππ haha funny moze byt π zabavni
Hm, no tito z Ghany boli zlati. Ale spevom sa mi velmi nepacili.
mne sa pacia tie male aziatky, na ne sa tesim
Tieto su dobre π)
@kofoluska mega
jj aziatky skvele, tie predtym nic moc, ale blondina mala dobry hlas
@lauritka ale tieto sa mi pacili.
jj, zlate su π
@lauritka bude to tazke π
@lauritka tieto su cute π dufam to daju
No tak tie tretie to je aka nuda
Tie Filipinky si to evidentne uzivaju. To sa mi paci π Ma to drive
pre mna the best filipincanky zlateeeee β€οΈ
@silvinkabb ano och vymeni aj tych prvych vymeni
yeaaah, aj tieto boli zlatunkeeee
@adriana1312 fakt? Ja by som bola za
Tak kocky dobru noc. Tie nahotiny fakt nemusim π
@lauritka
@kofoluska
@silvinkabb baby koniec :-/ pokracujeme dalsi piatok. prkny vikend x factor maniacky π
A tesilo ma π
Ja sosm to zabalila par minut pred koncom a odcvicila si svoje ABS workout na dnes π Tak dobru noc kocky, citame sa buduci piatok π)))

Jezis dik! Zabudla by som