ahojte davate este 2r dietatu vitamin D
Äno. Chodím s ním von 😊🌞
Nie,davala som na zaciatku ale aj to barz jak a vysledky na ukazkove
Ano, davam 🙂 Nam lekarka povedala, ze az do 4 rokov..davame cca od oktobra do aprila, ked nie je tolko slnka ;)
Nie tušim len do 20.mesiaca som dávala.aj nie klasicky D vit.Ale cebion multi a tam je aj D.
môjmu 14r. musím dávať,má ho málo
Pracujem v labaku a veeelmi malo ľudí ma D v norme. Ja tiež beriem
D vit sa odporuca davat detom v obdobi jesen-zima,aj dospelym sa odporuca uzivat,posilnuje okrem ineho imunitu http://zdravie.pravda.sk/zdravie-a-prevencia/cl...
Jasne, budem davat,kým bude žiť pod mojou strechou. Aj ja si dávam 🙂
Aj nám povedala dr. ,že minimálne do 3 rokov a dokonca aj počas letných mesiacov.
Áno ale na prírodnej báze
Nie,nám nespomenula že treba
Nasa ma 20. mesiacov...v lete sme mali prestavku, ale zajtra sa chystam do lekarne a opat zacneme davat...brali sme Vigantol a teraz skusime nieco ine...ono celkovo vit.D je dobry na imunitu...takze do jari budem davat
Áno dávam. Sesternici dokonca lekárka povedala že do troch rokov má malému davat