@httpsusanne aha no a máme poriešené 🙂
Ja som práve myslela že môžu byť v kúpeľni lebo viažu vlhkosť
Ja mam tri mensie v kupelni uz neviem kolko a nic im neni. Su stale rovnako zelene
Praveze ja som to videla v kupelniach
Priznam sa za ten cas co ich mam som ich mozno par krat ofukala ustami 😂😂 a su vybavene. Inak sa o to nestaram. Ja som ten mach kupovala cez naturedecor.
My mame v obyvacke a starat sa netreba, je to dako zakonzervovane
Moze to byt kludne v kupelni ale tak aby na to nesla voda (nie vlhkost) a tiez to nesmie na slnko.
Ja by som sa bála,že z toho nejaka háveď bude vyliezať😂😂😂
Ale je to krásne
@glorikarebeka fúúúú tak to ma nenapadlo
Nebude z toho nic vyliezat urcite
@akireaa neboj keď sa ti to páči kúp,určite to je niečím postriekané aby tam nič nežilo
To ma len tak napadlo...
Baby máte nejakú overenú stránku odkiaľ kúpiť?
Som nevedela že niečo také je 🙈 Ale vyzerá to super 🙂
@dominika7825 mne muz kupil z bemos.sk
@shogun a spokojnosť ?🙂 idem ich kuknut
Raz hovoril o tom v telke, vydrzi to roky, nic z toho nevylieza a starat sa o to netreba...😉
@akireaa nebok sa. To je z stabilizovany mach, nic z toho liezt nebude. 😂
@dominika7825 ano, zstial je to stsle rovnako krasne, uz od aprila to mame v obyvacke na stene😊


Do kúpeľne to nemôže ísť, musia byt na mieste kde nie je vlhkosť.