Alebo predlz a daj okolo krku
Podprsenku bez ramienok.
Alebo predlz a daj okolo krku
@kitty88
@drobcek221 pri tychto moznostiach ramienko vidno
Podprsenku bez ramienok.
@0kristina0 vies nejaku odporucit?mas nejaku overenu?
Podprsenka bez ramienok jednoznačne alebo nalepovacia podprsenka
@0kristina0 vies nejaku odporucit?mas nejaku overenu?
@alzbetka239 mam z astratexu wonder bra. Ma po obvode take gumenne takze sa nezosuva dole. Pouzivam ju ku satam na ramienka.
Ja mam bez ramienok od triumpf 👍
Bez ramienok mám už niekoľko ks od Intimissimi a iné už ani nechcem a postupne vyhadzujem
Konkrétne túto https://www.intimissimi.com/sk/product/bandeau_...
@0kristina0 vies nejaku odporucit?mas nejaku overenu?
@alzbetka239 ja kupujem v lindexe,maju aj v triumph,hlavne musis trafit dobru velkost a strih a potom drzi bezproblemov
Bez ramienok mám už niekoľko ks od Intimissimi a iné už ani nechcem a postupne vyhadzujem
Konkrétne túto https://www.intimissimi.com/sk/product/bandeau_...
@vancovasona prosimta, naozaj dobre drzi? A kupujes si velkost, aku nosis aj s ramienkami? Ja som tuto uz obzerala, podprdy nosim hlavne od Victoria’s Secret, tie mi sedia super, ale asi 3 mam aj od Intimissimi. Len nejako ju nikdy nekupim, bojim sa, ci sa mi nebude zosuchavat. Ale na leto by som zo dve veru potrebovala. Dakujem 🙂
@kitty88
@drobcek221 pri tychto moznostiach ramienko vidno
@alzbetka239 uz so to skusala takto s ramienkami?
@vancovasona prosimta, naozaj dobre drzi? A kupujes si velkost, aku nosis aj s ramienkami? Ja som tuto uz obzerala, podprdy nosim hlavne od Victoria’s Secret, tie mi sedia super, ale asi 3 mam aj od Intimissimi. Len nejako ju nikdy nekupim, bojim sa, ci sa mi nebude zosuchavat. Ale na leto by som zo dve veru potrebovala. Dakujem 🙂
@maculik nosím ju stále bez ramienok iba- tie som vyhodila hneď po kúpe 😅 veľkosť kupujem takú akú nosím (75B) zvnútra má tie pogumované pásiky. Drží perfektne ešte aj trošku nadvihne prsia, je máličko pushup. Ale viem že drží výborne aj na väčších prsiach - moja babka si ju nevie vynachváliť a to ju tiež nosí iba bez ramienok 😅
@zuzubb007 nalepovacia, mas nejaku skusenost? Jednu som kupila v H&m a mala som pocit ze ju stratim., nejako nechcela drzat
@lauraa ja som si roky dozadu kúpila na svoju svadbu, ale originál v predajni so spodným prádlom, stala asi 30 eur ale držala brutálne, H&M sa nečudujem, to su také lacné čínske, tam majú aj plavky aj podprsenky strašné
@maculik nosím ju stále bez ramienok iba- tie som vyhodila hneď po kúpe 😅 veľkosť kupujem takú akú nosím (75B) zvnútra má tie pogumované pásiky. Drží perfektne ešte aj trošku nadvihne prsia, je máličko pushup. Ale viem že drží výborne aj na väčších prsiach - moja babka si ju nevie vynachváliť a to ju tiež nosí iba bez ramienok 😅
@vancovasona dakujem! Ja mam prsia cca ako ty velkost, tak super, pojdem do predajne a kuknem, ci maju 😊

Skus mozno nieco taketo...