Baby prosim inspirujte ma...mam este 1rok materskej....a chcela by som alebo len zdumujem ze by som si urobila alebo zacala....nejaky kurz na vzdelavanie....alebo dalsiu VS?...hm?Co ste vy zvladli popri drobcoch ...domacnosti....muzovi....zahrade...😅😅 prezradte nech sa inspirujeme jedna od druhej...dakujeeeem....
Ja som si zamiesila ďalšie babo, keď mi bolo tak nudno 😂😂😂 ale to nie je odpoveď na tvoju otázku 🤪
Tiež má zaujíma
@mirinda23 😅 az tak velmi sa zas nenudim😅 ale clovek mieni pan Boh meni😉 ale hadam uz nie😅😅
ake mas pracovne skusenosti mas sa kam vratit po RD? tomu by som to podriadila a aj tomu aku mas prvu skolu ci len doplnit jazyky alebo kurz a aky
Tiez som myslela ze by som sa nato dala. Ale najblizsia vyska je 60km. Rodinu mame tiez daleko. Manel cez vikendy prec. Takze...
zalezi aj ci ti ma kto pomoct.
Ja som si k VS dorobila pedagogicke minimum 🙂
Ja som absolvovala kurz účtovníctva a robila som na polovičný úväzok
Ja somna materskej uz skoro 8rokov tak som si urobila zopar kurzov, dalsiu VS, dom a velku zahradu, psa a aj dalsie dieta....teraz uz ani neviem co je nuda😂
Ja si robím vysokú, pedagogiku, jednoducho to, čo som vždy chcela. Nie, že by som mala čas, to vôbec, nadávam jak pohan :D lenže ten pocit, že robím niečo, čo má zmysel a posúva ma to, stojí za to. (áno, vychovávam osobnosť, bla bla bla, to je najúžasnejšie poslanie, akurát ten proces je často deprimujuci a mám pocit, ze stojím na mieste a robím to isté dookola).
Baby tie čo robite pedagogiku .. musím mat strednú pedagoficku ?
@dovozadokoca a aku vysku?
Skus online kurzy, napr. www.edx.org
Baby napiste ake kurzy ste si porobili...alebo robite.....😉
Aj mňa zaujíma pedagogika
nič nepokazíš ak sa budeš učiť jazyk, štúdium treba zvážiť či využiješ
@andrea4286 v Ružomberku predškolskú. Nemám strednú pedagogiku. Ale aj tá sa dá asi spraviť v Čadci a ešte niekde. Neviem, či dva roky to netrvá.
V júli rodim a od septembra sa hlásim na VŠ...
ja som si robila kirzy z oblasti IT bezprcnosti pocas rd
sprav si certifikat nejaky jazyk, neviem ake mas znalosti a uroven.ale ked si spravis nejake B1, C1 aj, nj tak to je velke plus aj pre teba aj zivotopis atd. lebo vs nejaka somarina nema zmysel.
Ja som rozmyslala aj nad nemcinou...lebo AJ by som asi tak....mala ovladat.....
@andrea4286 nainstaluj do mobilu Duolingo a precvicis nemcinu aj anglictinu jednym vrzom
Tiez zvažujem