Dlho si sa neozvala. Ako sa máte?
@mona333 úplne fajn. Len není na nič čas, ja robím full tíme, sluzobky k tomu, maly chodí k opatrovateľky,chory našťastie ešte nebol. Ale klasika praca, domacnost, ulohy, nakrmit, okupat, dat spat a tak dokola každý deň.. dnes sme boli po stromcek, ale pre tu ozrutu musím dokupit ďalšie svetielka, tak zo dnes ani neozdobime
Je to to najobycajnejsie, co sa da, ale niektore deti to stastie nemaju, aby sa len v klude vyspali....mame stastie, ze zijeme ako zijeme...
@anjelicek26 prosím Ťa, koľko stojí taký stromček v De? Len tak pre porovnanie... zaujíma ma to.
@anjelicek26 prosím Ťa, koľko stojí taký stromček v De? Len tak pre porovnanie... zaujíma ma to.
@janulka1802 65 sme platili
@janulka1802 65 sme platili
@anjelicek26 to vazne len tolko za tak obrovsky strom? Bože.. My sme kúpili za 60 eur ovela oveľa menší, cca 180ka. A to plus 7 eur za zahlobenie do stojana a zabalenie.
Mate ho krásny🙂
@anjelicek26 to vazne len tolko za tak obrovsky strom? Bože.. My sme kúpili za 60 eur ovela oveľa menší, cca 180ka. A to plus 7 eur za zahlobenie do stojana a zabalenie.
Mate ho krásny🙂
@jarkap1 je uplne nadherny, ceny som neporovnavala, drzi sa to uz 3-4 roky viac menej na rovnakej urovni, za zahlobenie do stojanu platit extra mi prijde absurdne, to urobili automaticky :(



Dlho si sa neozvala. Ako sa máte?